Tahtsin siis täna kasutada üht portaali. Polegi oluline, millist, igatahehes nõuti sinna sissepääsuks registreerumist. Registreerusin hoolega ja see polnudki lihtne, õigupoolest oli see praktiliselt võimatu, kuna vastavalt lehelt ei näinud ükski link edasi minevat. Pika ponnistuse peale ning vajalikult lehelt ammu eemale surfanuna see lõpuks õnnestus. Jäin siis ootama kinnitust, kuid seda ei tulnudki. Ehk tänu pühapäevale? Igatahes otsingute käigus sattusin ma oma kirjavahetuste prügikastigi, kuhu oli sattunud suhteliselt vigases eesti keeles reklaam
Accai marjadest valmistatud toidulisandile. Klõpsasin selle lahti ja sattusin taas lehele, millel töötasid vaid tellimiseks mõeldud lahtrid. Kuigi lehekülg oli kirju ja nägi välja justkui asjalik kokkuvõte. Muidugi polnud neil mingi kunst IP aadressi järgi ära aimata mu riiki, mille puhul on vähemalt 55% tõenäosust, et ma eesti keelt ka valdan. Kuna ma olen sellest toidulisandist varem kirjutanud oma sissekandes
Akai fenomen, otsustasin seekord sellest jehoovatunnistajatele omasest agressiivsest reklaamist siin kirjutada. Mul polegi meeles, kas ma juba rääkisin sellest, et see ACCAI hääldatakse meie keeles 'assai', küll aga vist jagasin mõningate blogijate skeptitsismi, kes olid erinevates foorumites seda nimetanud järjekordseks lollidelt raha väljameelitamise trikiks. Umbes et mine metsa, korja mustikaid, kuivata need ära, jahvata kohviveskis pulbriks, pane kapslisse ja müü maha. Kui mustikakilo eest võid küsida 3 €, siis sellise pulbri eest pole ka 3000 € palju küsitud. Eks selle juures ole veidike tööd ka rohkem, kuid nii kole kallis see siiski olla ei tohiks.

Teine põhjus, miks ma sellest otsustasin kirjutada, õigemini need reklaamlaused siia ritta laduda, on see, et nüüdseks on mu katse tulemused selgunud. Toona mul oli veidi raha ning ma arvasin, et proovin järele, kas seegi kord on tegemist reklaamitrikiga ehk raha väljameelitamisega. Kahjuks on kõige kindlam viis selles veenduda nii, kui ise toode osta ja järgi katsetada.
Minu puhul see
assai mingit efekti kahjuks ei ilmutanud. Pisut muigama pani kirjaga kaasa pandud pilt, mille peal noole suunas liikudes üht ja sama persooni kehastama pidavad modellid järjest priskemaks muutuvad.
Klõpasin sellel lehel ning mu ette ilmus kirjukeerukas lehekülg, millel töötasid vaid väljad, kuhu saab enda andmeid lisada ning tellimuse avaldada:






Kuid selles veendumaks võite ju ise proovida ja klikata
siin. Et mulle sellest pillist vähimatki tulu ei tõusnud (peale veendumuse, et see ikka üks luisulaul ole), siis teist korda ma nende õnge ei läinud.
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar