Olen nüüdseks kolm päeva kasutanud kiudainete ning kroomi preparaate. Esimest 3...4 tk päevas, teist ühe kl 21 paiku.
Tulemus on selline, et magusaisu on kontrolli all, saan ka ilma hakkama. Kuid täiesti söömata ei taha olla. Aga isegi vaatamata bisacodylile on need pagana kiudained kogu mu soolestiku usinasti ära ummistanud ning kehamass kipub hoopis tõusma.
Tõsi, kui kahel esimesel päeval olin suisa 88.8 kg, siis täna hommikul 87. Kindlasti tasub ka söödud koguseid vähendada. Olen end viimastel päevadel avastanud ka ideelt süüa, ilma et kõht seda väga nõuakski. Lihtsalt tundub, et päevas võiks ju veidi süüa ka.
Näiteks magasin täna kl 6...10:30, algupoole hajusamalt. Kokku kuskil 4...5 tundi. Kell 14 sõin ära ca 360 g portsu keedetud kruupe sinihallitusjuustuga ning ca 230 g marineeritud tomateid. Kl 18 sõin pisemat kasvu greibi ja suurema banaani (kokku ca 150 g) ning kl 20:30 234 g kapsa-porgandisalatit, südaööni söögiisu ei tekkinud. See teeb päevas kokku alla kilo tahkiseid, mis on kahtlemata märksa vähem kui vahepealsed paarikilosed õgimised.
No vaatame, kas nädala lõpuks ilmneb ka positiivseid nihkeid.
Tellimine:
Postituse kommentaarid (Atom)

1 kommentaar:
Ups, vahearuanne ju täitsa olemas! Magusaisu pärssumine on igatahes tubli samm kaalulangetuse suunas.
Postita kommentaar