11. jaan 2009

Kaks esimest

Ei saa eitada, et ma poleks varaseme eeskujul iga päev üles märkinud toidukordi ligikaudsete massidega ning kohvitamisi ja hommikusi kehamasse. Aeg-ajalt isegi vererõhku. Tõsi on aga ka see, et ma ei hakka neid näitajaid siia ümber toksima, kuna see ülesmärkimine näitab üksnes seda, et minu peal ei tööta see lakkamatu näksimine, nagu ka karta oli. Näiteks oli täna hommikul kehamass taas umbes 88 kilo.

Kuid sellele vaatamata soetasin täna kaks preparaati (hästi soodsalt!), milliseid mul on plaanis hakata manustama. Kirjutan neist ilmselt järgmises sissekandes.

Resolutsioon on range: kui ma siiski ei soovi kogu saavutatu raiskuminekut, pean siiski tegelema selle vähesegagi, et seda söömise režiimi teraselt jälgin. Üksnes jälgimisest oli tulu, kuna see võimaldas ära hoida ohjeldamatut söömist.

Tõsi, ega see nüüd ka teab mis ohjeldamatu pole, ent arvestades mu väheliikuva eluviisiga, on sedagi rohkem kui vaja.


Rehepapi lambahautis



Rehepapi heeringasuupiste



Rehepapi brüsseli supp seentega



Tavaline eine Rehepapis

1 kommentaar:

propsis ütles ...

Ka minu meelest tasub webxanil seda kaalujälgimist jätkata, kuna tema selg on talle arvatavasti tänulik iga vähem-kilogrammi eest.