2. juuni 2009

Stabiilselt

Juba üle 70 päeva pole ma teinud vähimaidki sissekandeid oma massiibe ega uneaja kohta. Seda eelkõige seetõttu, et kahjuks pole mul millegi märkimisväärsega raporteerida. Pigem tuleb tõele näkku vaadata ning tõdeda, et on toimunud kvaliteedi üleminek kvantiteediks, või kuidas seda kommunistliku partei manifestis kirjeldatigi.

Sellest minu toredast ebaregulaarsusest on omakorda saanud teatav regulaarsus. Kindlasti parastavad nüüd sajad toitumissoovitajad ja füsioloogid, et ega nad ikka ongi ju alati soovitanud toituda regulaarselt ja magada nagu kellavärk, kella 22-st 8-ni, et siis taas tõusta ja särada.

Minu viimase aja keskmine uinumise aeg on olnud veidi pärast kella 4 ja ärkamisaeg veidi pärast 10. Keskmine uneaeg aga jääb vaid pisut alla 6 tunni. Tõsi, siia sisse jääb täiesti magamata öid kui ka mahamagatud päevi.


Hoopis nurjatud lood on aga minu massiga. Vaatamata sellele, et see kurikuulsaks pajatatud preparaat 309 ammu unustatud peaks olema, meenutan kibedalt, kuidas sellega koos lubati, et keha mass ei taastu enam iial. Samas, ega seda oranži tabletti (Bisacodyl) ei jaksa ju ka pidevalt süüa.

Käesoleva diagrammi alguseks on aprilli keskpaik, viimane sissekanne aga tänasest. Muidugi fluktueerub kehamass vastavalt sellele, kas iste on toimunud või eine omandatud. Kuid ohumärgid on jätkuvad. Kui diagrammi algul on mu mass veel 88,2 kg, siis kõrgeim näit on juba paar kilo üle 90.

Suured targad on aina soovitanud piima. Jah, on ka neid (eriti meenub Inno ja Irma blogi), kes piima just kurjajuureks peavad. Kõigele vaatamata keeldun ma vedelaid piimatooteid manustamast, kuna need mulle lihtsalt ei meeldi. Erandiks ehk piimasupid, eriti klimpidega. Kui keegi peaks arvama, et just mitmesugused piimas leiduvad bakterid on need, millest minu organism suurt puudust tunneb, siis see katse mul alles käib. Manustan teist päeva vastavat preparaati, mille kohta on peagi plaanis uus sissekanne.

2 kommentaari:

kass27 ütles ...

Une algus on liiga korrapärane. Une kestus aga piisavalt ebakorrapärane. Tolle esimesega tuleks ilmselt midagi ette võtta :D

webxan ütles ...

Ega 24 tunni jooksul liialt palju variante magamaminekuks olla ei saagi. Varaseim on jälgitud vahemikus olnud kl 23, hiliseim kell 6:30... mõned korrad on aga öö sootuks vahele jäänud.

Une kestvus on olnud minimaalselt 1 tund, maksimaalselt pea 11 tundi, keskmine une pikkus on 5 tundi ja 47 minutit, kõige rohkem on aga esinenud 7 ja poole tunni pikkuseid magamisi. Tähelepanuväärne aga on, et neid sagedasemaid on 4...5, ülejäänud kõik erinevad sellest näidust.