
August oli mul kaunikesti töörohke. Kõige hirmsam on see, et mul tuli igal hommikul roboti kombel kell 6:00 ärgata. Muidugi oli siis mõistlik magama minna juba hiljemalt 1:00, ehkki kuu lõpupoole kujunes mu uinumisajaks suisa 22...23.
Kõige selle juures oli aga ka üks positiivne pööre. Nimelt langes mu KMI nende puhkuseta päevade jooksul (näidatud sinise joonega) suhteliselt kenasti allapoole. Kodus olles tegelen peaasjalikult toitva tööga, süües sisuliselt siis, kui meelde tuleb. Tööd tehes see meelde ei tulegi.
Kindlasti andnuks veelgi paremaid tulemusi see, kui ma oleksin alati hommikuti midagi tõhusat söönud, pisikese lõunaeine endale lubanud ning õhtul kergemalt einestanud. Paraku on aga vanu kombeid keerukas stressitingimustes lõhkuda, ja robotlik ajagraafik on mu organismile kahtlemata stress, mistõttu kippus põhisöömaaeg ikka hilisõhtusse jääma.

1 kommentaar:
Robotiks olemine on webxani ära kurnanud igast kandist :(
Postita kommentaar