
Lootustandev on see, et selle skeemi madalaim tulemus jääb alla 28.5. Kahtlemata taltsutab ohjeldamatut söömist kasvõi see pisiasi, kui söödud toidu kogused üles märkida. Ma olen seda ka teinud, kuid alati on hiljem targematki teha, kui seda aruandesse vormida. Kui leiduks huvilisi, võiks ju igapäevase sissekande korraldada.
Allpool on toodud üksikud näited erinevatest einetest. Kord on need põgusad, kord aga mõõtmatud. Mõõtmatuiks saab endiselt nimetada nn väljas söödud eineid.
Minusugusele kopsakale kerele jääb ühest jogurtist siiski väheks. Tavaliselt võtan neid vähemalt kaks. Kaks jogurtit on aga juba 300 grammi. Omaette füüsika oleks muidugi veel nende kalorsuse arvutamine.
Üks meeldivalt toitev eine on ports pekileibu. Kasutan sel puhul reeglina küüslaugupekki ja musta leiba, millele lisan vähemalt ühe suuremapoolse küüne küüslaugu leivakääru kohta. Maitsestada sobib soola ja küüslaugupipraga. Toitvuse tagab suur kalorsus.
Sedalaadi suupisteid ei suuda keegi kuidagi kokku arvutada. Isegi kui portatiivse kaalu rinnataskus kaasa tassiksin, ei oskaks ju ka selliste toitude valmistaja ise ka mitte öelda selle kalorsust. Lahenduseks oleks kalorimeeter teises rinnataskus...
See, et ma söön sageli alles kell 16 oma «hommikueinet», ei päästa siiski ka umbes kl 20 «lõunastamisest» ja ca kl 2 «õhtueinest» — kokkuvõttena on tegu enesepettusega. Tõsi ta on, et ma vähemasti olen enamasti suutnud hoiduda Harri Jänese soovitusest mitte süüa kaks tundi enne magama minekut.








Täiesti omaette teema on niinimetatud regulaarne ebaregulaarsus. On tegelasi, kes armastavad mind irriteerida sel teemal. Ma olen küll kord öelnud, et magamine pole mu prioriteet number üks ning et mulle meeldib kõige enam ebaregulaarsus. Sageli aga kiputakse mulle ninale viskama, et selles mu hilises magamaminekus olla teatav regulaarsus.
Järgneval joonisel on näha, kui regulaarne see mu uneaeg on. Jaotused sel skeemil on poole tunni kaupa, pildile klõpsates peaks seda olema võimalik ka lähemalt (suuremalt) näha. Vähemasti on võimalik selle diagrammi põhjal välja arvutada, millal on kõige suurem lootus minuga sünkroonseks suhtlemiseks.
16. jaan 2010
Füsio-uudised
Küllap see KMI tuleks lugeda stabiliseerunuks,kuna erilisi muudatusi ei ole siinseski sissekandes paista. Kui eelmine sissekanne viis kõvera 28.8 lähistele, siis seekordne fluktueerib pigem 29 piires.
Tellimine:
Postituse kommentaarid (Atom)

3 kommentaari:
Tollelt grafikult on väga ilmekalt näha, et uinuimised toimuvad väga reeglipäraselt pärast keskööd ja vaid paaritunnise kõikumisega. Ärkamised on aga tõepoolest ebareeglipärased ja sõltuvad tihti minu tahtest :P
No nüüd leiutas küll alles REEGLI!
Samahästi võiks mind süüdistada selles, et ma olen kuradi korrapärane, kuna magan vähemalt korra ööpäevas.
Vot see oleks järgmise reegli korrapära püstitus tõesti :P
Postita kommentaar