24. veebr 2010

Päris algusest

Olen selle blogi algusest (27. juulist 2008) praktiliselt iga päev oma massi jälginud. Tõsi, üksikutel mõnepäevastel sõitudel ka vahele jätnud ning mõningal puhul paar vaatlust päevas teinud. Tänaseni, s.o. 23/24.02.2010 on koondtulemus koondatud ühte diagrammi, mis moodustab omamoodi kõvera.


Mul on hea meel kelkida, et ka «Eksperiment 309» ei olnud nii edukas, kui praegune, «pekidieet».

Selle diagrammi esitlemine ei tähenda aga seda, et eksperiment «10.0117» sellega veel läbi oleks. Lihtsalt hea meel tõdeda.

Sõin selle puhul lausa ühe pisikese Geisha šokolaadi.

7 kommentaari:

propsis ütles ...

See Pekidieet, olgugi kaloriarvestuse tõttu õige tülikas, näikse samas viimaks kauaoodatud läbimurret tõotavat. Jätkuvat jaksu webxanile uute sihtideni jõudmiseks!

kass27 ütles ...

Mina lisaksin tänu ja au ka pekisöömise propagandistile Vladimirile :D

webxan ütles ...

No minul on keerukas Vladimirile seda au jagada, kuna mina ei ole tema seisukohtadega eriti kursis. Peale selle ei puutu XanCal dieet kuidagi Vladimirisse. Kuid mul on hea meel, kui meie seisukohad mõnes kohas kattuvad ning ma ei näeks midagi meelsamini, kui vastavaid kommentaare Vladimiri sulest.

kass27 ütles ...

Vot pekisöömise kirjutasin ma sisse märkmetesse, mida tegin Vladimiri jutustuse ainetel. Ta rääkis oma söömise traditsioonidest. Mul on millegipärast meeles, et webxan võttis pekisöömisele tuld just pärast nonde märkmete lugemist :) (Ma ei kahelnudki, et webxan seda eitada kavatseb :P)

kass27 ütles ...

Aga küllap ma leian momendi, et seda blogi Vladimirile lugeda anda ;)

webxan ütles ...

Ei maksa siin midagi jälle seda pisikest webxani nii määrdunud valguses maalida. Mul on meeles too jutt küll. Kuid kes peaks veel paremini meeles pidama seda, millisel ajendil ta oma esimese peki ostis?

Mul on väga selgesti meeles, et see ei olnud üldse seotud Vladimiriga. Küll aga oli tolle Vladimiri toonane jutt meeldiv õli tulle.

kass27 ütles ...

OK, OK, vaherahu :D