29. märts 2010

Eesmärgist

Selle slaidi heiskamise aegu tunnen end veidi väsinuna ega võta ette pikemat lugulaulu. Kas mu diplomaatiliselt sõnastatud eesmärk sai täidtud? Meenutan, et sõnastasin selle nii: «28. märtsiks saada enda mass alla 82 kg»

28. märtsil oli eesmärk saavutatud küll. Enamik näite on siin langenud, ainsana ehk on tõusnud kekmine söödud toidu kogus. See kõneleb vaid sellest, et ma olen vähendanud kõrge kalorsusega toitude või suurendanud madala kalorsusega toitude hulka.



Kui mul vaatamata tööhulgale jääb veidi enam mahti, toon siia ka mõned väljavõtted oma päevikust. Hetkel vajus kellaosuti üle 3, tõusin pärast kahetunnilist kosutavat und kell 7:30... väsimus on põhjendatud.

4 kommentaari:

webxan ütles ...

Ahjaa, kesmine manustatud kohvi hulk ka mõnevõrra tõusis. Seda ilmselt tänu viimastele paarile päevale.

kass27 ütles ...

Kas see kaalulangus mitte liiga järsku ei toimu :S

webxan ütles ...

See 1300 grammi kaalulangust on 8 päeva keskmine. Tegelikult tasuks siiski jälgida keskmisi. Sellest on näha, et keskmine on langenud vaid pool kilo. See ei ole küll mingi katastroofiline langus, eriti kui on massi, mida kaotada.

Seega, veelgi õigem oleks mõelda massi langusele protsentides. Siin on aga langus umbes 0,6% massist.

monika ütles ...

Super! Sa ju suisa sulad kevadiselt:)Ja uneaeg on ka edusamme teinud. Peab eesmärkide täitmise osas eeskuju võtma..