28. märtsil oli eesmärk saavutatud küll. Enamik näite on siin langenud, ainsana ehk on tõusnud kekmine söödud toidu kogus. See kõneleb vaid sellest, et ma olen vähendanud kõrge kalorsusega toitude või suurendanud madala kalorsusega toitude hulka.

Kui mul vaatamata tööhulgale jääb veidi enam mahti, toon siia ka mõned väljavõtted oma päevikust. Hetkel vajus kellaosuti üle 3, tõusin pärast kahetunnilist kosutavat und kell 7:30... väsimus on põhjendatud.

4 kommentaari:
Ahjaa, kesmine manustatud kohvi hulk ka mõnevõrra tõusis. Seda ilmselt tänu viimastele paarile päevale.
Kas see kaalulangus mitte liiga järsku ei toimu :S
See 1300 grammi kaalulangust on 8 päeva keskmine. Tegelikult tasuks siiski jälgida keskmisi. Sellest on näha, et keskmine on langenud vaid pool kilo. See ei ole küll mingi katastroofiline langus, eriti kui on massi, mida kaotada.
Seega, veelgi õigem oleks mõelda massi langusele protsentides. Siin on aga langus umbes 0,6% massist.
Super! Sa ju suisa sulad kevadiselt:)Ja uneaeg on ka edusamme teinud. Peab eesmärkide täitmise osas eeskuju võtma..
Postita kommentaar