7. juuni 2010

Tore jo-jo

Ei teagi, kas tänu või vaatamata sellele NeoSlimile olen lõpuks saavutanud ammupüstitatud eesmärgi ning saanud nädala keskmise massi alla 81.


Hetkel pikemalt heietamata võib uue eesmärgina püstitada jõudmise alla 80 kg.

2 kommentaari:

propsis ütles ...

Oi rõõmu! Kaugel see 80 piirgi enam on. :)

webxan ütles ...

See 80 piir on kaugel. Taas ju väljas söömised koos ligikaudsete arvutustega, mis ei näita midagi.

Niipea kui piits kaob, hakkab mass jõuliselt tõusma. See ei ole hea märk!