Selline on minu juba jupp aega kasutusel olnud virtuaalnimi. Tegelikult oli minu nimi Xan, mis tuletatud Xanthoria parietina kui mu lemmiksambliku nimetusest. Aga mu esimesel WebCT kokkupuutel tehti mulle selgeks, et kasutajanimi peab olema siiski vähemalt 5-täheline. Tänaseks on WebCT juba ajalugu, nimi aga on jäänud...
2 kommentaari:
Oi rõõmu! Kaugel see 80 piirgi enam on. :)
See 80 piir on kaugel. Taas ju väljas söömised koos ligikaudsete arvutustega, mis ei näita midagi.
Niipea kui piits kaob, hakkab mass jõuliselt tõusma. See ei ole hea märk!
Postita kommentaar