Esimene nüanss puudutab mu pidevat himu kirjutada pisut sisukamat teksti, mida oleks ka juhulugejal mõnus lugeda. Mõtteid on palju, illustratsioone samuti, kuid aega aina napib. Aga kui ükspäev kätte võtan, siis ehk asungi kirjutama, seda enam, et puhkuse aeg on käes. Dieedi (õigemini siinsete sissekannete) seisukohalt pole puhkus muidugi teab mis pidupäev. Paremal juhul jääbki päev tühjaks, halvemal juhul aga avalduvad numbrid ümardatute summana. Ainus kindel arv on kehamass.
Teine nüanss puudutab nn «reisiärevust», tänu millele mu istungite arv langeb miinimumi, isu aga pigem kasvab. Nii juhtus enne Saaremaale sõitu, kus lisaks oli segavaks faktoriks veel väljas söömine.
Kolmas nüanss on põrgukuumus. Kui mind ümbritsev temperatuur tõuseb üle +25°C, pole ma võimeline eriti mõtlema. Viimasel ajal aga on mul toas olnud +27...+29°C. Ega tänagi pole erand (hetkel tähendab see «täna» kella 1:30 öösel vastu 5. juulit), mistõttu ma toon siin ära vaid kogutud numbrid. Ei enamat. Igasuguse analüüsi jätan lugeja teha, mis siis kas parastavate või kaastundlike kommentaaridena loo alla ilmugu.
Paar «tühja» päeva jätsin ma arvestamata, kuna mul polnud käe pärast ei kaalu ega kalorsusi. Samasuguseid päevi ähvardab ette tulla ka juulis, koguni kolmel korral. Kuid ilmselt ma siis märgin üles täpselt need andmed, mis kätte jäävad.

1 kommentaar:
Eks kergeid tagasilööke esine vahel parimatelgi meist. Seda rõõmustavam on näha, et ärevuse-eelne olukord on jälle sisuliselt taastatud, et rühkida edasi uute tippude, et mitte öelda, sügavuste poole. :)
Postita kommentaar