
Peab mainima, et viimasel ajal on teadlikkust vähevõitu. Eks viga või peituda ka pika puhkuse järgselt tekkinud finantsvaakumis, mille tulemusel tuleb süüa just seda, mis näppu satub. Näiteks sattus mulle täna näppu pooleldi hallitanud leib ning ammu oma esimese värskuse minetanud sprotikonserv. Viimane on aga eriti rammus [356 c], ja ega leivatootedki oma kaloraažiga kokku ei hoia [250...290 c].
Mis seal ikka. Aina edasi, uute võitude suunas! Umbes 5 kilo veel ongi liigset. Ja siis hakkame säilitama. Räägitakse, et säilitada olevat vaata et raskemgi kui alla võtta. Aga kui XanCal dieeti silmas pidada, siis ei tohiks ka see liiga keeruline olla.

3 kommentaari:
Minugi meelest ei vääri see sajagrammine juurdevõtt märkimist, jäädes lahedalt mõõtmisvea piiresse. Küllap nädala pärast näeme taas seitsmega algavat resultaati. Siinkohal saagu ka ametlikult korratud kutse Žen-ženni pelmeenile. :)
Tänan kutsumast. Sisuliselt iga kell valmis (sööma võõra raha eest hästi maitsvalt ja palju), kui vaid muud toimetused jalust ei hoiaks.
Tegu (pelmeenitamine) leidis kenasti aset, ainult et söögikoht tundus olevat õrnalt alla käinud. Selle kohta kribasin separatiivse sissekande.
Postita kommentaar