
Pole rõõmu nende kaloritega ega ka toidu kogustega. Kõik märgid viitavad sellele, et kontrollimatuna võiks minust saada valvesöödik. Üks pahaloomulisi mõjureid on siin ka kaupade hinnakujundus. Teadupoolest müüakse sarnast kaupa suuremas koguses odavamalt. Nii ma ostangi sageli suurma portsu, näiteks 400-grammise jogurti, ehkki 300 grammist piisaks. Portsjoni pooleli jätmine oleks õilis kerevastane tegu, ent puhas toidu raiskamine. Väga harva juhtub, et ma pooleldi söödud toidu juurde niipea naasen. Siis tuleks see lihtsalt minema visata. No ei tea, võimalik, et ma lihtsalt liialdan ning otsin asesüüdlast oma õgardlikule orientatsioonile.
Eks seekordsest tabelist ole pisut rõõmu ka, kuigi joonistasin selle teadlikult ühe päeva võrra lühema. Põhjus selles, et täna ja järgmise nädala esimesel neljal päeval ei söö ma kodus ning märked tuleksid kindlasti ülimalt umbkaudsed. Kõige olulisem on aga siin esitatava tabeli kolmas tulp, kehamass. Kui polnuks neid jojoosid, pidureid ja mõõnasid, poleks see resultaat nii kole visalt langenud. Pisut lohutab vaid teadmine, et kole järsk langus ei olevat kuigi tervislik ning, mis hullemgi, pöörduvat samakiiresti ka tõusule. Pööre tõusule on aga küll nähtus, mida ma kavatsen vältida.

Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar