
Nagu juuresolevast tabelistki näha, on samas suur osa näite nn rohelised (vähenenud). Vedeliku hulga suurenemine (W) pole kuigi suureks probleemiks. Pigem võiks sellegi positiivseks mõelda. Joon iga päev keskmiselt ligi 4 liitrit vett, kusjuures enamasti on 3 liitrit sellest kohv. Ka ei ole vast kuigi suureks probleemiks keskmise uneaja pikenemine 6 minuti võrra. Ning tegelikult olen seni püüdnud ju hoida seda meelt, et ka nn oomega (enne uinumist söödud toidu osa kogu ööpäevase toidu kalorsusest) pole kuigi oluline. Seega on ainukeseks skandaalseks mõõduks see kõige strateegililsem, kehamass. Hetkel on mu KMI siiski alles 25.9, mis ei ole hea. Normaalseks peetakse siiski 22. Kuid ma ei kavatsegi loobuda ega alla anda. Võtan end parem hoopis käsile.

Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar