15. märts 2011

10. nädal

Kuid dieedirindel muutusi pole. Olin nädala lõpus haige ning ainsad instinktid, mis mul kahjustamatult püsisid, olidki une- ja söögihimu. Kehakaal teeb oma võidukäiku ning näidud sammuvad rõõmsalt ülespoole.


Paraku ei taha ma lasta sel massil ega KMI-l pikalt pidutseda. Olukord peaks õige pea normaliseeruma, kui see vinge haigusevimm möödub. Ma olen üldjoontes aruharva haige ning enamasti vaevavad mind senitundmatud tõved. Kindlasti oskaksid arstid mingi vahva diagnoosi välja mõelda, kuid mu napid kogemused arstidega on seni näidanud, et nonde erinevate diagnooside menetlemise käigus võib veel tõsisemalt haigeks jääda.

2 kommentaari:

webxan ütles ...

Teataval määral vajab selgitast mu lauseosa, mis kurdab massi tõusu üle, kuna tabeli tulemus näitab siiski teatavat langust.

Ma viimasel ajal olen ju tabeli lõppu lisanud viimast kolme nädalat arvestava keskmise näidu. Nagu näha, tollel on tõsine soov aina tõusutendentsis püsida.

kass27 ütles ...

Söömahimu ja uneisu olemasolu on piisavaks tõendiks, et tegu on talvetüdimusest tingitud kurnatusega. Tohtrid leiaks kindlasti sada häda, mille nimel hunnik hirmkalleid ravimeid välja kirjutada, et raharinglust tõhustada :)