28. dets 2008

Viimane nädal

Selle aasta viimase täisnädala lõpp on veel nelja päeva osas kirjeldamata. Mitte et neis kirjeldusis midagi ekstravagantset oleks, kuna ma pole siiski paraku leidnud muu hulgas mahti tegeleda oma minaga.

Neljapäeval, 25.12
— Magasin 6,5 tundi (kell 6...12:30)
— Ärkamisjärgne kehamass oli 86,4 kg
— Jõin vaid kolm kohvi: kl 13, 15:30 ja 18
— Manustasin kokku umbes kilo tahket ainet ja umbes 3 liitrit vedelikke
13:00 > Poesia apelsiniküpsis 135 g
15:30 > Kohukeses 3 x 43 g
19:00 > Sirje sült 340 g + 218 g kapsa-porgandisalat + 60 g saia
22:00 > Maksakotletid 288 g
23:30 > Mangali vesi 1,5 l
03:00 > Pereviiner 200 g

Reedel, 26.12
— Magasin 8 tundi (kell 4...12)
— Ärkamisjärgne kehamass oli 86,3 kg
— Jõin neli tassi kohvi: kl 12:30, 13:30, 16 ja 21:30
— Manustasin kokku umbes 2 kilo tahket ainet ja ligi 2 liitrit vedelikke
12:30 > Poesia kirsiküpsis 135 g
16:00 > Delikatess-sült 200 g + Alma jogurt 150 g
18:30 > Meleco rosolje 400 g
19:00 > Hagari Sotsnik kohupiimaga 140 g
00:00 > Kohupiimaroad, kokku 3 x 150 g + 3 viinerit (ca 50 g)
02:00 > Kohukesed 3 x 43 g + 350 g pereviinerit
— Kl 00:30 oli mu kehatemperatuur +36,3°C ja vererõhk 143/91/77

Laupäeval, 27.12
— Magasin taas 6 tundi (kell 6...12)
— Kehamass pärast ärkamist oli 86,5 kg
— Jõin viis tassi kohvi: kl 12:30, 13:30, 15:30, 20 ja 1
— Manustasin kokku tavapärase koguse tahkiseid ja vedelikke
13:00 > Balti sepiku 5 kaeraküpsist ca 40 g
16:30 > Balti sepiku 5 kaeraküpsist ca 40 g
17:30 > Hernesupp, 300 g
23:30 > viiner 150 g + Alma jogurt 300 g + baklažaanisalat 320 g + 60 g saia
03:00 > vähemalt 1 liiter vett

Pühapäeval, 28.12
— Magasin 8 tundi (kell 5...13)
— Kehamass pärast ärkamist oli 86,1 kg
— Jõin kolm tassi kohvi: kl 13, 16 ja 19
— Manustasin kokku tavapärase eklektilise valiku tahkiseid ja vedelikke
14:00 > Hagari Sotsnik kohupiimaga 210 g
17:00 > Sirje sült 220 g + sai + 170 g baklažaanisalatit
20:00 > 440 g mulgikapsaid saiaga
23:30 > Hagari Sotsnik kohupiimaga 70 g
— Kl 23:30 oli mu vererõhk 134/84/81

Et sedalaadi piimatooted on ühed vähesed, mis mulle maitsevad, siis "magustoiduks" ja maitsemeelte tasakaalustamiseks on viinerid möödapääsmatud.

Seesugune kogus sülti on korraga söömiseks väga mugav, eriti kui juurde haugata ka veidi saia ning maitsestada ohtra sinepiga. Jogurti söön ma tavaliselt eelroaks.

Purgikesest baklažaanisalatist jagub mulle tavaliselt kaheks korraks. Sellele salatile on pisut ülemäära palju lisatud päevalilleõli, ent see on vist selle roa juures paratamatu.

Need koleodavad (alla 4 kr tk) kohukesed osutusid kole ebamaitsvateks. Kohupiim neis oli kuivapoolne, glasuur aga pudenes. Eriti hull lugu oli jõhvikakohukestega, milliste ümber oli valge ja näotu pudenev ning ebamaitsev glasuur.

Ehkki tõenäoselt ma selle aruande kirjutamise järel veel magama ei lähe, kirjutan järgnevad manustamise kanded uue kuupäeva arvele.

Kommentaare ei ole: