11. nov 2010

Punases

Seekordse nädalaga läksin hellalt punasesse. Pole mahti hakata end õigustamagi, ja mis siin õigustadagi. Õigustamine on töö neile, kes end milleski süüdi tunnistavad. Vot seekord panen ma uue plaanina paika saavutada uue nädalaga roheline seis ja kui seda ei saavuta, tuleb hakata end kas õigustama või olukorra tõsidusest aru andma.


Tegelikult liigub mul mõte pikemat aega selles suunas, et pisike sele kirjutada. Kuid ootamatult möödus nädal nii kiiresti, et mõttest kaugemale ma ei jõudnudki. Vaatame, kuidas uue nädalaga jääb...

Kommentaare ei ole: