31. dets 2010

Hea jõuluaeg

Öisele loole jätkuks ning enne aasta viimase vaatlusperioodi kokkuvõtet lubasin Monika tarvis välja tuua oma nn jõuluaegse edenemuse. Vähemasti kui mitte muud, siis sai ümber lükatud tema hüpotees sellest, et mitte keegi ei kaota oma kehamassi jõulude ajal. Iseasi, kas tema tahab pidada mind enda tuttavaks.


Nagu graafikule lisatud trendijoonestki näha, on siin tegemist siiski langustendentsiga ning jääb üle vaid soovitada, et neid jõule ei maksa iial liialt südamesse võtta.

Ühtlasi avastasin ehmatusega, et mu kuupäevanduses on olnud teatav ebakõla. Kui siinkohal silmas pidada üle-eelmist vaatlusperioodi, siis näeme seal millegipärast novembri kuupäevi. Mõistagi pidanuks ka nood kuupäevad algama kuunumbriga 12. Tänan kõiki, kes ebakõla märkasid, kuid ülimast viisakusest mulle ei kõssanudki.

1 kommentaar:

kass27 ütles ...

Vot ei pannud tähele noid valesid kuupäevi :D