28. veebr 2011

Kosutav nädal



Käesoleva nädala kirjeldamiseks sobib suhteliselt kenasti kevadise temperatuuri graagik. Mis iganes, aga hiilivalt ikka ülespoole... Nii nagu temperatuur, nii ka minu mass. Mis see siis on? Kas mu dieedi läbikukkumine? Ei ole! Vastupidi on. Ma lihtsalt pole enda toitumist terve nädala jooksul jälginud, olen vaid konstateerinud fakte. Numbrilise kokkuvõtte teen ehk ka, hiljem.

7 kommentaari:

propsis ütles ...

Ei ole selle kevadega ka asjad nii ühesed ühti. EMHI väidab, et kevadtalv algavat siis, kui ööpäeva keskmine temperatuur tõuseb üle 0 kraadi. Kui vaadata nt hollandlaste ennustust lehel http://wxgr.nl, siis pole seda meie kandis loota enne märtsi lõppu. :(

webxan ütles ...

Sellise kommentaari peale ei oska taas muud kui MÖHH öelda.

Ilmselt on nii, et kui inimene saavutab teatava profesionaalse kretinismi taseme, siis ta arvab, et suudab esimese lõigu lugemise järel adekvaatse kommentaari lisada. Igaks juhuks rõhutan: siinne sissekanne rääkis minu massi-iibest, mitte kevade ühelisusest.

propsis ütles ...

Webxan kurdab sageli, et keegi tema lugusid ei kommenteeri. Praegu on aga juhtunud nii, et kõigi minu igati viisakate ja parimate kavatsustega kommentaaride peale on tulnud sisuliselt sõim. See ei innusta kahjuks edaspidi kommenteerima.

propsis ütles ...

Suurem osa loost puudutas ilma teemat, nagu ka loole lisatud illustratsioon. Mina ei ole ekspert webxani söömiste alal, seega kommenteerisin loo seda aspekti, mille osas oskasin midagi asjalikku kaasa kosta.

webxan ütles ...

Kui ikka põhjalikumalt süveneda, siis suurem osa loost ei puuduta kaugeltki mitte ilmateemat!

Kogu lugu koosnes ühest lõigust.

propsis ütles ...

Ok, möönan oma eksimust! Parandan tehtud vea ja kommenteerin õiget teemat ehk webxani massi-iibe suurenemist:

Kahetsusväärne! :(

webxan ütles ...

Ma ei tea, kas iive on suurenenud või mitte, aga kahetsusväärne on asjaolu, et see on positiivne.