4. nov 2008

Ajaviiteline

Ajaviiteks söömine pole nüüd küll kuigi tark tegu, just nagu ma eile tegin. Eile sooritasin üldse ühe üpris rekordilise söömise. Lõuna paiku käisime Margega poodides ning soetasime muu hulgas näiteks mu räbaldunud kodupükste asemele, milleks olid vanad väljaveninud ja auklikud dressid, mida tuli traksidega ülal hoida, mugava dressipükste sarnase riietuseseme. Pärast toda käisime taas Rehepapis söömas.

Kodus aga sõin ma õhtu jooksul rohkem kui kilo jogurtit, 250 g kapsa-porgandisalatit ning umbes samapalju viinerit. Pirni veel lisaks. Hommikune tulemus ei oleks tohtinud seega olla üllatav. Viimaste hommikute kehamass on olnud:

4.10. — 87.8 kg
3.10. — 86.4 kg
2.10. — 86.0 kg
1.10. — 87.7 kg

Rohkem ei olegi midagi kommenteerida. Ajaviiteks söömine tekib olukorras, kui on mingeid kõrvalekaldeid tavalisest muretust elust. Minust oleks nutikas leida sedasorti näksimisele asendustegevust või siis väiksema massiga näksimist.

4 kommentaari:

kass27 ütles ...

Ei tohi lasta pekil taas koguneda! Mõistlikku näksimist ;)

propsis ütles ...

Massiivne näksimine stressi pelutuseks on tuttav strateegia ka mulle. Õnneks ei ole see kiire ainevahetuse tõttu veel päädinud ülemääraste kilodega. Samas annab sellele mõningase järelemõtlemise ja tahtepingutuse toel kindlasti alternatiive leida. Ühtlasi soovin webxanile jätkuvat jaksu ja edu seatud sihtide poole pürgimisel!

webxan ütles ...

Tänan El propsist jaksu soovimast. Tänane sissekanne Austraalia avastamisest on sellele vastuseks.

webxan ütles ...

Mulle küll tundub tagantjärele, et sissekandes on viga. Siiski pole siin nelja oktoobrikuupäeva massid, vaid novembri alguspäevade massid.