
Muidugi toimub minu unega endiselt nii, nagu juhtub. Magan 2...12 tundi, kuidas kunagi. Keskmiselt ehk siiski vähem kui 7 tundi.
Eile, 12.03.09, oli mul taas võimalus kanaema mängida. Jõudsime McQ-ga koju juba 21 paiku, pärast mitmekesist shoppamist ja sellele eelnenud tihedat ELO koosolekut. Juba kaks nädalat pidasin ma silmas tänast AHHAA koosolekut, mis pidi toimuma uutes ruumides kl 10.
Õhtul aga avastasin juba kl 13 saadetud meeldetuletuskirja, et koosolek on 4D pärast nihutatud tunni võrra varasemale ajale. Seega, oleksin pidanud ärkama suisa kell 7, et üheksaks koosolekule jõuda.
Kuid RTQ kutsus endale järgi kell 23 ning vihastas mind õrnalt. Kahe tunniga, mis ta oli kodust eemal olnud, oli tal õnnestunud end sedavõrd umbe tõmmata, et taas ei osanud mulle öelda kohtagi, kus ta on. Pärast pisikest seiklust kõrvalkvartalis leidsin ta siiski üles ja tõin koju. Viskus sängi ja magas 5 minuti pärast nagu kott.
McQ aga läks alles kl 22 tööle. Mitmesuguste asjaolude kokkusattumisel oli ka temal tarvis tööjärgselt veel külla minna ning saabuda koju alles kl 3 öösel. Muidugi ei tulnud mul varem und. Tema oli tubli annuse rummi joonud. Kole, millisteks alkohoolikuteks nad on mul kujunenud. Iseenesest siiski parem, kui mingi hullem narkootikum. Ehkki ei saa salata, et ma RTQ puhul ka seda kipun aeg-ajalt kahtlustama.
Igatahes jäin pisut pärast 3 magama ning tõusin veidi enne 6. Kuid leidsin, et see äratus oli liialt varajane, seda enam, et lubasin ärgata kl 7. Lootsin veel, et McQ ka äratab. Viskusin uuesti magama.
Vaatamata sellele, et äratuskell mitu pikka seeriat haledalt piiksus, vajutasin seda aina kinni ning põõnasin edasi. Kell 10:15 paiku helistas Liisa, kes küsis, et kas ma ka olen koosolekule lõpuks jõudmas või mitte. Vabandasin midagi unesegast ning arvasin, et vist mitte. Hilja ju, liiga hilja. Liis arvas, et ehk ma saan siis hiljem ka info teada.
Kui ma siis lõpuks kl 13 ärkasin, võisin veenduda, et infot sellel teemal siiski ei ole mulle keegi hakanud edastama. No näis, kuidas selline Katiga kaisutamine siis nüüd mõjub. Ehk Tiiu leiab, et parem on mind sootuks vabastada, selmet mulle lisakohustusi anda.

Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar