8. jaan 2011

Joonealane

Võtsin nüüd siiski lõpuks kätte ja JÄLGISIN ka enda manustusi. Mida kõike, selle kohta ma alles koostan sissekannet. Igatahes on jälgimisest igal juhul kasu. Kui ikka see päevane koondsumma hakkab liialt suureks paisuma, tuleb valida madalama kalorsusega vahe- või peapalukesi.


On siiski ka näha, et potentsiaali veel on kõvasti. Egas see ülemäärane kiudude kogus pole ka teab mis eesmärk. Kuigi seekordne keskmine päevakogus jäi alla 20 g, on see siiski täiesti paras ja nn nõuetekohane. Füüsiline koormus: NULL. Pärast südaööd (ja enne uinumist) söömised on andnud keskmiselt kolmandiku ööpäevasest kalorite hulgast. i...x-Dif jälgimisest on kasu.

1 kommentaar:

kass27 ütles ...

Tore tabel :) Eriti vahva on see koht, kus ühe päevaga terve kilo läinud. Pole vist raske arvata, kuhu see läks :P