Igatahes olen ma endiselt 93-kilone, mis jääb minu kuurieelse massi veavahemikku.

Muidugi ei tohiks nüüd nördinult toriseda, et preparaadist üldse vähimatki kasu polnud. Tõsi oli ju see täiskõhutunne ja muud muutused, mis eespool said üles loetud.
Hetkel tundub aga, et niipea kui preparaadi manustamine lõpetada, hakkab erinevalt reklaamitule selle mõju samuti nõrgenema, mis on iseenest ka loogilisem kui reklaamitu.

2 kommentaari:
Pessimismus tõstab pead :(
No skeptitsismus on olnud algusest peale. Pessimismus tuleb sellest, kui ma sellest eksperimendist ei saa muud tarka kui et teada: reklaamid on ja jäävad reklaamideks.
Postita kommentaar