24. juuli 2008

Salamissioon

Uus trend: KENT NANO

Eks ma muidugi võtsin selle Regina pakutud ülesande vastu. Pole ju raske ja niikuinii ma suitsetan. Esialgu pakkunud ta seda ülesannet Eduardile, kes ülse ei suitseta. Ma kujutan ette, et mittesuitsetajal on sigarettide ostmisega teatav probleem.

Tänaseks on ülesandest 1/3 täidetudki, kokku on vaja käia neljas pubis 12 korda. Loomulikult on võimalik ju suitsud osta ja neid mitte kasutada. Aga see oleks ka natuke naljakas. Väga huvitav on jälgida, kas KENT kui jälgitav mark ka hinda tõstab. Seni oli see üks kallimaid. Tavaline endine maksis ikka 28 krooni, viimastel maksumärkidel on 30. Nano maksab aga 32 ja 34 krooni.

Täna ostsin aga üht minu poolt vähetõmmatud marki, L&M (vana hinnaga 22 kr), mis maksis juba 35 krooni. Minu Red&White või Wall Street maksid seni 17...18, on tõusnud vahepeal 22.50-le, kuid puuduvad müügilt. Need peaksid olema L&M-iga samas hinnaklassis. Seega peaks oletama, et enamik sigarette hakkavadki maksma 35 krooni ringis, kallimad siis 40...50. On kaunikesti tõenäone, et pärast missiooni lõppu olen ma sunnitud kasvõi puhtmajanduslikel kaalutlustel suitsetamisest loobuma. Suitsetamise staaži on mul tänaeks 20 aastat.

2 kommentaari:

kass27 ütles ...

Natukenegi optimistlikku alatooni :)

webxan ütles ...

Täna on odavaimad Next 30...31 krooni ja LD 32...34 krooni. Kallimate suitsude hindasid ma ei ole isegi mitte uurinud. Eks saja krooni eest saab vast paar pakki.