Ma isegi ei mäleta, et oleksin varem elus kunagi sedavõrd rasvunud olnud. Igatahes olen saavutanud kehamassiindeksiks juba 30.67, samas kui normaalseks tuleks pidada 22.
Viis minutit enne kl 13 alustasin teise pulbri jõulist lahustamist külma vette. Pulbrit valades lendleb suur aromaatne valge tolmupilv üle kogu laua. Esialgu väike kogus vett. Siis saab sellise kitja massi. Vett juurde! Pinnale koguneb vaht, mis meenutab rõvedaid hapupiimaklimpe lõssi peal. Kuid ma olen vapper! Segan ja segan, lausa viis minutit jutti! Ja täpselt kell üks päeval asun jooma.
Söögiisu mul paraku ikka veel pole. Seda enam, et ma arvutasin selle koletu indeksi. Sellise enam kui kolmandiku võrra suurema numbri peale ei tahaks nädal otsa süüa. Teisalt puudub ka oodatud lahtistav efekt.
Need klimbid tuleb ilmselt endale kole meeldivateks mõelda. Umbes nagu tärkliseklimp kisselli sees. Mõnele need suisa meeldivad! (brrrr!) Aga külmemasse vette lahustatuna on see jook tõepoolest ka lisanditeta piisavalt maitsev. Selline hapukasmagus. Kui vaid neid "meeldivaid" klimpe poleks! Ja eriti vinge oleks, kui see veel ka kihiseks. Viimase efekti saaks kindlasti söögisooda lisamisega. Aga ei julge ju võõraid ained lisada, et mitte saada hiljem süüdistatud preparaadi puhtuse rikkumises.
24. juuli 2008
Tellimine:
Postituse kommentaarid (Atom)

5 kommentaari:
Vapustav :P
Klimpide vastu aitaks köögikombaini-laadne seade, häda korral ka saumikser (odavaimad saab kätte 100 krooniga). Ühtlasi soovin webxanile vaprust, meelekindlust, positiivset mõtlemist ja sagedast soovitud tulemuse visualiseerimist!
Tänane KMI on 29.1 — kahjuks mitte tänu 309-le
Tänane KMI on veel pisut üle 25.1, kuid seda rekordiliselt madalate näitude juures. Ametlikult võiks arvestada veel 25.3.
Progress on olnud silmapaistev, ja mis peamine - kestlik! :)
Postita kommentaar