
Igatahes tuli Heiki kell 10:30 minu ruumi ning asus ajalehte lugema. See 20 minutit, mil ta ajalehte käes hoidis, jõudis ta uurida, kuidas ma uue graafikuga rahul olen, et väljas polevat siiski nii palav enam, et ust lahti hoida ja kuidas üldse muidu on. Lisaks kommenteeris ta veel lehelugu, kus kirjutati 7000-aastatest leidudest meie ristikuju ehitusplatsil.
Minu suureks miinuseks olin ma tema saabumise hetkeks just avanud välisukse ja ise suitsetama läinud. Kui uks on ristseliti lahti, pole mõtet kellelgi ka end sisenema fikseerida. Sel ajal ta mu ruumi hiiliski ning teleri välja lülitas. Kui ta oleks seda teinud minu juuresolekul või midagi kommenteerides, oleksin talle selgitanud, et vähemasti ühiselamus on teleri mängimine pigem pluss kui miinus. Kui teler ei tööta, siis ma kas loen või kirjutan midagi ega vahi üldse monitore. Sain seda ka demonstreerida, kuna mingi suvalise remondimeeste auto juht helistas väravast ning nõudis sissepääsu.
Just tänu Heikile olla valveruumist ära võetud ka interneti juhe. Samas kui kõikides teistest tubades pole mitte üksnes juhe, vaid koguni ka arvuti. Taas oleks see vähemasti minu jaoks tööd stimuleeriv asjaolu ning sellisel juhul oleksin nõus 8 vahetuse asemel töötama kuus kasvõi 16. Igatahes tundus see 20 minutit terve igavikuna.
Muidugi võib temast ka aru saada. Tundub, et turvameeskonna töö koordineerimine on mingil määral ka tema tööülesanne. Ehkki mistahes varustuse osas pöördume me pigem Lauri poole, kaadri osas Ragnari poole ning ühiselamus toimuva asjus Indreku poole. Heiki lihtsalt on liialt nõukaaegne. Näiteks pole ta võtnud vedu ka minu ideest anda arvutisse koosseisude tabel, kust oleks hõlpus töötjate kabineti- või telefoninumbreid otsida.

1 kommentaar:
See mees on nimmesusserdaja :P
Postita kommentaar