Sellise aparaadi tõttu tekib skepsis igasuguse tehnika osas. Võib-olla ei näita ka kaal õigesti? Kuigi, kaalunäidu olen siia kirjutanud alati pärast kolme mõõtmist ja enamasti siis, kui erinevate mõõtmiste näidud enamvähem kokku langevad.
Margega käisime edutult Rehe ja Kantri hotellides ning saime oma omletid alles 16kannu kohvikus telemasti all. Omlett oli maitsev, kuigi veidi mage. Sõin selle koos kahe pooliku kääru leivaga.
Magustoiduks tellisime Mirle nõudel pannkoogid moosiga, kuid et neid oli järel vaid kaks, sai minu osaks hoopis pisut kergem jogurtitarretis.
Pärast lõunalt tulekut oli mul 4P ning paar G. Janu kustutamiseks võtsin Kadarbiku toote nr 4742368000068 ehk peedimahla, 250 ml. Selle koostises olevat eestimaised pressitud peedid (mahl), mis pidavat soodustama seedimist ja virgutama vereloomet.
Enne järgmiste manustamiste kallale asumist ning SR olemata oli mu kehakaal tõusnud näiduni 94,0 kg.

Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar