13. aug 2008

KENT

Margo ja Endel missioonilEelmisel päeval käis kl 11 paiku mu töö juures Endel, kes avaldas suurt huvi KENT-missioonile kaasa tulla. Eelmisel korral sai ta kenasti kõhu täis. Tõi mulle aedube ja puha, mille soovitas ära keeta. Pärast 12 läksimegi turneele, Margo ka kaasas, ehkki teda oli kaunis raske üles äratada.

Ristiisa päevapraad TREHVis jõime vaid kohvi. GLÄMis ja Big Benis käis Margo üksi, kusjuures esimesest ei antud tšekkigi. Ristiisas otsustasime süüa. Võtsime vahelduseks päevaprae, mis nägi välja palju parem kui maitses. Mina jõin juurde klaasi tomatimahla.

Jäätmed Eriti vastik oli pikkpoisisarnane segurull, mille räbalat maitset toonitasid soojendatud rohelised herned. Ka hautatud hapukapsas ei kõlvanud süüa. Jätsin suisa osa söömata, mis minu puhul on täielikult haruldane nähtus, kuna mind on kasvatatud selliselt, et toit tuleb alati kenasti lõpuni süüa. Tegelikult tellisime esimeseks roaks hoopis vana tuttava hõrgu tursamaksasalati sibulaga. Meie ettekandja käis aga pikalt kusagil ära ning tõi salati alles pärast meie praadi. Esialgu vaid mulle. Endlile tellisime uuesti. Muidugi oli salat endiselt maitsev. Kuid kõht sai sellest siiski liiga täis.

Ristiisa hõrk tursamaksasalat
Kella nelja paiku hakkas lahtisti mõju avaldama. Asi oli hull. Kõht valutas ning Reede ootas. Kuid linnas olles pole sedamoodi võimalusi just liialt palju. Lõpuks hakkas päris paha. Lahendus saabuski pärast R3c. Kaheksa paiku õhtul mõõtsin oma ümbermõõduks meeltrõõmustava 110 cm ning massiks 92.1 kg. Igatahes ei tundu sellel preparaadil olevat kaugeltki nii suurt mõju kui lahtistil.

8 kommentaari:

kass27 ütles ...

Tont seda teab, kumb neist tähtsatest medikamentidest põhja alt ära lõi :P

propsis ütles ...

Kolm kilo igatahes alla võetud eksperimendi algusest arvestades. :)

webxan ütles ...

Need naeruväärsed kolm kilo ei maksa midagi!

Reklaami järgi oleks pidanud kaaluiive olema 12 kilo negatiivses suunas.

propsis ütles ...

Siiski-siiski, kolm lisakilo on samaväärsed kolmekilose hantli pideva kaasatarimisega - pole paha sellest lisavaevast priiks saada!

webxan ütles ...

Kuigi see kõlab tiba irooniliselt, tuleb justkui välja, nagu ma teinuksin seni iga päev SUURT SPORTI, tassides endaga kaasas 20 kilo lisaraskust.

Minu ideaalkaal on umbes 75 kilo. Pikkus 176 cm.

propsis ütles ...

Teatud mõttes võib seda nii tõlgendada küll. Samas kaasneb liiglihavusega ju ka muusugune negatiivne mõju organismile, mis selle "spordi" soodsa efekti ära nullib. Eriti kui vähe liikuda.

webxan ütles ...

Ega jah! Kui ma olen umbes 10 kilo veel alla võtnud, hakkangi jalgsi tööl käima.

Püstitan oletuse, et Margel võis õigus olla, kui ta väitis, et suur osa mu seljavaludest tulenes suure koguse rooja kaasatassimisest.

propsis ütles ...

Kindel see, et selja jaoks oleks permanentse kahekümnekilose kandami kadumine määratuks kergenduseks.