1. aug 2008

Gurmaanipäev

9:30 tegin endale teise 4-kohvi, seekord Optima linija oma, tootekoodiga 4770148391419. Paraku jäi selle joomine õhtusse, kuna 9:45 läksime Raimoga tema autoeksamile.

Pärast eksami edukat sooritamist võtsin ühendust Margega, kelle siis koos Mirlega Varikult peale korjasime ning Big Beni Pubisse suundusime. Pubide külastamine kuulub minu kahekuise salaülesande hulka. Ja kui selle salaülesandega ei kaasneks meeletu raha raiskamine kallistele hõrgutistele, ei pruugiks ma sellest pikemalt kõneldagi.

11:15 sisenesimegi Big Beni, kus mina tellisin suure kohvi (sahhariiniga) ning grillmaksasalati. Suhteliselt maitsev, kui mitte arvestada maitsevaba jogurtit kastmena, mille tõttu ma lausa osa toidust söömata jätsin. Seal sooritasin ka pisikese 4P.

Suur kohv Big Benis, 30 kr
Big Beni grillmaksasalat, 40 kr
12 paiku tellisin Ristiisas taas kohvi ning oma lemmiku, hõrga tursamaksasalati muna ja sibulaga. Mainisin ettekandjale, et pandagu mulle võimalikult palju sibulat, nagu soovitati eelmisel korral. Paraku oli aga tulemus vastupidine. Sibulat oli selles peaaegu olematu kogus.

Ristiisa hõrk tursamaksasalat, 39 kr
Seejärel tegime tiiru Lõunakeskusse, vaatlesime päikesevarjutust ning lasime Mirlel käia 4D kino kosmosereisil. Astusin ajendatuna käesolevast eksperimendist korraks sisse ka elektroonikapoodi ning ostsin elektroonilise kaalu, mis näitab 100 g täpsusega. Pärast seda istusin korra internetikohvikus, et Raimole nädalavahetuseks pisut raha kanda. Ei saanud sealgi kohvita (sahhariiniga). Lõunakeskuses käisin komplekspidustustel ning teostasin kergemat sorti SR.

15:30 paiku istusime aga juba TREHVi pubis, kus mina võtsin suure kohvi (ühe tüki suhkruga) ning kohupiimavahu puuviljadega. See oli päris hea ja kohupiimane, "puuviljadest" oli seal vaid paar viilu banaani ning pisut nii maasika- kui ka kiivimoosi.

TREHVi Kohupiimavaht puuviljadega, 35 kr ja suur kohv, 25 kr
Vahepealse jalutuskäigu ajal suutsime end igasugustest manustamistest hoida ning sõime alles kella 17:30 paiku GLÄMis. Mina valisin kohvi (merevaigusuhkruga) ning puuviljadega jäätise (Chef special ice-cream). Magusa maitse peletamiseks sain ka Margo Chicken noodlesitest umbes 100 grammi.

GLÄMi Chef special ice-cream, 60 kr
GLÄMi Chicken noodles, 60 kr
See jäätis oli äärmiselt maitsev. Isegi imeõhukesed õunaviilud meeldisid mulle, üks litši ja veidi banaani ning kivikõvad rosinad šokolaadijäätises. Lisaks oli hästi maitsev mangojäätisekuul ning samamaitsev maasikajäätis, lisaks mõned india pähklid. Äärmiselt maitsev. Samuti oli maitsev ka nuudliroog, mida tasub teinegi kord tellida.

Koju jõudnult katsetasin koheselt oma uut kaalu ning avastasin, et kuigi mu vana robustne kaal näitas vaatamata mu suurele söömisele endiselt 91 kilo, täpsustas elektooniline kaal minu kehamassika 93,5 kg. Seega olin ma pidevalt 2,5 kilo kergemana näinud. Kole mõeldagi, et 96-kilose näidu puhul võisin ma tegelikult kaaluda umbes tsentneri!

19:30 toimus taas 4P ning seejärel asusin ma lõpetama hommikul pooleli jäänud kohvi. Päev läbi ohtrasti kohvi mõjus mulle kaunis higistama-ajavalt, seda enam, et õhutemperatuur oli vähemalt 25 kraadi.

20:10 järel toimunud SR järel astusin uuesti kaalule ning mõõtsin oma kehamassiks 93,2 kg.

GLÄMi kohv, 20 kr

Kommentaare ei ole: