Eilsel hommikupoolikul saime Reijoga õppesõidu asjus kokku ennelõunal. Keskpäeva paiku jõin ma Rehepapis ühe kohvi ning sõin hapukoorekoogi, kuna kohupiimakooki ei olnud. Võtsin tavasuurusega kohvi, mis lõhnas kohutavalt hapu kostariika järgi, kuid oli maitselt siiski talutav.
Seejärel unustasin söömise pikaks ajaks. Kolme paiku käisin Dimaga tiirul, viie paiku aga saabus Marge. Margega käisime me Nõos Margo järel, kes siis oma sõidu teha sai. Juba siis oli suhteliselt unine olemine, kuna lisaks sombutamisele muutus juba pimedaks. Käisime 16 Kannus söömas ning lasime endale sokutada uudismenüü. Nimelt olid neil nüüdsest pastaroad. Valida võis lintspagette lõhe ja kanaga. 50 kr kumbki. Valisime kanad. Margo ja Marge said kakao, mina kohvi. Magusaks võtsime jäätised.
Seejärel viisime Marge Varikusse ning sattusime suhteliselt ohtilikusse liiklusolukorda, mille peale Margolgi sõiduind veidi taandus. Nii võtsimegi suuna otsejoones koju, poeski käimata. Kodus lõpetas Raimo just koristamist ning oli sunnitud laupäevaseks tööleminekuks endale toitu valmistama. Siis käisid noormehed kahekesi poes ning mängisid mitu tundi noolemängu.Suutsin enne magama minekut küll viineritest loobuda, kuna sõin oma viis nektariini, neli Jogobella erinevat jogurtit, millest maitsvaim on metsmaasika oma, lisaks veel vitamiinisalati. Alles seesugune söömine tuletas meelde, et aegajalt oleks ka istungeid tarvis pidada.
Tegelikult sattusin sel 17. oktoobril suisa paaril korral kaunis pakitsevasse olukorda, millest tegin järelduse, et kui mul on vajadus päeval kusagile minna, ei tasu bikasodüüli võtta. Isegi kui tualettruume leiab, siis paljudes neist pole elementaarset riidenagi ning pikasabalise mantliga on sellises pakilises olukorras kole nadi tegutseda.
Hommikused näidud olid 130/83/76 ning peab mainima, et need vastavad peaaegu inimese standardile. Tegin kolmekordse mõõtmise enne kohvitamist ja suitsetamist. Rõõmustav oli 18.10 hommikul seegi, et vaatamata tublile söömisele eelmisel päeval oli mu mass 86.7 kg, mis teeb kmi=28.00. Selle üle tasub rõõmustada.

Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar