Pool tundi enne enne seda, kui lubasin Jaanusele äratuseks helistada, uurisin veidi oma kmi. Olin ju ammugi välja otsinud ühe spetsiaalse kodulehe, mida kasutades seda kõike kaunis lihtne uurida on. Pisut liialdades oli sel hetkel mu kmi = 28.4, mis pole kaugeltki ideaalne.
Minu pikkuse ja vanusega mehele sobivat kmi vahemikus 57...77 kg. Seega, taandarengu ruumi on veel kõvasti.
Meil on ju täna plaanis sõita Tallinnasse, kuhu ma jään paariks-kolmeks päevaks. Võimalik, et siiski vaid pühapäeva hommikuni, kuna kodus on piisavalt tegevust. Ainsa võimaliku võimalusena jääksin rahulikult pühapäevani Jürile, kui mul avaneks võimalus Internetti kasutada. See tõenäosus pole aga liiga suur.
Kasutades tehnilisi abivahendeid, mõõtsin vere pressuurinäiduks 132/82/88.
Tellimine:
Postituse kommentaarid (Atom)

2 kommentaari:
No mina ei kavatse pühapäeva hommikuni molutada. Põrutan Tartusse hiljemalt laupäeva pärastlõunal.
On ilmne, et vähemasti üks sissekanne tuleb siia ka reede päevast ja õhtust ning laupäevast. Ette ruttavalt võib ohata, et vaatamata suurele reisiärevusele oli koju jõudes mass õnneks siiski 88.5 kg. Kahjuks on aga see näit oma 10 kilo üle normi :(
Postita kommentaar