Tegelikult, kui meenutama hakkasin, tuli välja, et sõin ju päeva jooksul siiski kolm korda. Varsti pärast linnatiiru võtsin ette vitamiinisalati ning selle lõppedes veel kaks kohupiimadesserti. Kogustega umbes 300 g, 200 g ja 200 g. Mulgikapsaid võis küll olla ligi pool kilo, kui mitte rohkemgi.
See Rehepapi seljanka, mille ma Margega veidi pärast lõunat hommikueinel käies sõin, oli vägagi maitsev. Lisasin sellele veel lusikatäie oliive ning saavutasin meeldivalt harmoonilise maitse. Paar poolikut leivakääru ka kõrvale ning sellega oleks võinud ju piirdudagi. Kohvi võtsin ma muidugi ka, kuid tühja kõhuga kipun alati kole palju ahnitsema. Nii võtsin praeks hautatud lõhe tatraga. Tuli just tatraisu ning kalaisu ka. Pisut paprikat ja küüslaugu-porgandisalatit ka juurde.
Ja eks siis uuel hommikul paistab, kas see mõõdukapoolne oli ka piisavalt mõõdukas või tuleb taas oma kehakaalu häbeneda.
Kui nüüd uurida kehamassiindeksit (28.0), siis minusuguse pikkuse ja vanusega meesterahvale soovitavad ameeriklased ideaalseks kehakaaluks pelgalt 59...77 kg.

3 kommentaari:
Ega tollel püreesupil ka viga polnud, millel mina kurgust alla lasin valguda. Täitis kere päris pikaks ajaks. Kohupiima vorm veel lisaks.
Püreesuppidesse armun ma hoobilt, kui enam ainustki hammast suus pole. Kuid kohupiimavormi asemel oli menüüs ju kohupiimkook!
Seal oli ka puuviljavalik, kuigi polnud ainustki sellenimelist üksust :D
Postita kommentaar