
Tänane öö jäi veidi lühikeseks, kui arvestada, et esimene äratus oli kl 7, magama aga sain alles kell 5. Pärast ärkamist oli üks suhteliselt kergendav istung, järgmine aga alles kell 8 õhtul.
Kella 11 paiku käisin Margoga Vahil tema uut potentsiaalset töökohta vaatamas. Jutt venis pikaks. Kuid siiski jõudsin ma 5 minutit enne 12 keemiahoonesse, kus juba ootasid 8 noort. Jaanus oli samuti pea kogu öö oma põhitööd teinud ega jõudnud õigeks ajaks päris valmis. Ometi hilines ta vaid loetud minutid. Võtsime läbi lähiminevikus toimunud ELOde bioloogiaülesanded. Näitasin juurde slaide meie piimaeksperimendi ootustest. Aega jäi isegi pisut väheks.
Lõunastamas käisime raekoja kõrval pirukabaaris. Nagu pildiltki näha, sõin huvitava nimetusega piruka, delikatess-lihapiruka, kaks kohupiima-rosinakorpi ning juba pärast arve masinasse toksimist lisaks valitud kohupiimkoogi. Kohv oli seal termoses ning kaugelt alla keskmise mõru ja ebameeldiva lõhnaga vedelik.
Pärastlõunal sooritasime HTG bioloogiakabinetis mikroskoopiapraksi, kus ma andsin sõna ka Rudolfile, et ise tunnikese varem pääseda ja Raimol järel käia. Kodus sõin saia pereviineri ja Korea porgandisalatiga.
Esimesel päevapoolel sain perearstilt kõne, kus ta diagnoosis mulle reuma ning kutsus uuringutele. Panin ajad kinni.

1 kommentaar:
Reuma :O Issajessuke (pikali pilduv kass)
Postita kommentaar