18. okt 2008

Nüüd avatud

Tegin ühe pisikese liigutuse ning avasin sellegi blogi kõikidele huvilistele. Kahtlane küll, kas neid kuigi palju on, ent kindlasti suurendab see tõenäosust, et mõni huviline saab aimu superalternatiivsetest katsetustest.

3 kommentaari:

kass27 ütles ...

On killuke lootust, et keegi ei viitsi nii mahukat jututuba otasast otsani läbi lugeda. Intiimsemad kirjeldused jäävad ikkagi tähelepanuta :)

webxan ütles ...

Kui nüüd varbaga neerust haarata (ma ei tea, miks on välja mõeldud halenaljakas väljend käe südamele panemisest), siis avasin ma selle blogi ikka eelkõige egoistlikel kaalutlustel. Kõigi teiste puhul piisab mul lingile vajutamisest ja teksti kirjutamisest, kinnise puhul aga tuli end korduvalt tõestada...

propsis ütles ...

Jah, ega siin blogis nüüd ka maailmatuma suuri riiklikke saladusi ei sisaldu. Pealegi on intrigeerivamad faktikillud peitunud põhjalike seedeelundkonda puudutavate teemaarenduste vahele.