14. sept 2008

14. september

Aga nagu näitab ka juuresolev joonis, magasin ma maha pea kaksteist tundi! Ehk vaid pool tundi vähem. See on juba omaette rekord. Vaid pisikesed pausikesed segasid seda tööd.



Peab veelkord tõdema, et mu kaal on stabiliseerunud pisut vähem kui 89 kg peale. Tõtt öelda ei ole see eriline saavutus. Ehkki preparaat 309 katsetamine oli lõppenud, panin sihiks oma massi veelgi alandada. Selle preparaadi toime tulemused polnud muidugi seesugused nagu Olga oma reklaamtekstis pajatas, pigem lähedased mu enda hüpoteetilistele tulemustele. Kõige parema tulemuse andis kindlasti enese pidev jälgimine. Seda tasub kahtlemata ka jätkata, iseasi, kas sedavõrd detailselt.



13:45 sõin ära karbi kodujuustu murakamoosiga (200 g) ja teist samapalju apelsini-ananassiga. Ma pole veel siiamaani otsustanud, kumb neist mulle rohkem maitseb. Siis tegin mingit tööd.



Enne seitset sõin 7 viilu forellisaia (saia 120 g ja forelli 75 g) ning kolm topsi kohupiimakreemi (450 g). Veidi söömisest puhanud, jõin veel Mangali vett. Allpool olevasse graafikusse pole pandud R3W kl 23:30.



Seegi öö ei suutnud mind suruda astronoomilistesse raamidesse ning järgmises sissekandes on kirjas veel üks öine sööming.

3 kommentaari:

kass27 ütles ...

Kogu päeva jooksul pole mitte ühtki gaasipilve :O Väide, et webxan pidevalt kärtsutab, on ilmne liialdus :P

webxan ütles ...

No egas päevad pole ju vennad, õeke ;)

Teine nüanss on veel see, et igas olukorras ning iga ilmaga ei sobigi sel lasta sündida :P

propsis ütles ...

Soolegaasi kinnihoidmine on teisalt ka üpris vähemeeldiv ja pikemas perspektiivis nurjumisele määratud üritus. Veelgi hullem, et pahatihti siinpuhul: kaua tehtud - kaunikene!