3. sept 2008

Slim coffee

Niisiis algas astronoomiline 3. september suure piimatoodete pruukimisega. Nagu mainitud, siis üle 400 g kohupiimasid.



Igatahes voodisse vajusin ma kell 1 ja korralikult sain maast lahti alles kaheksa paiku. Öised toimetused katkestasid mu une vaatamist. Olin paari päeva eest soetanud uue toote, Coffe Slim, mida siis manustamagi asusin. Toode vajab lähemat tutvustamist.


Slim coffee – kõhnumisdieeti soodustav toidulisand [apteegis 169 kr]. 180 g. Reklaam: * soodustab kõhnumist * Hõlbustab seedimist * Annab energiat * Sobib nii naistele kui meestele. Koostis: lahustuv sigur, pulbriline rohelise tee (Camelia sinensis) ekstrakt, pulbriline rohelise kohvi ekstrakt, guaraana-pauliinia (Paulina cupana) ekstrakt, kambodža gartsiinia (Garcinia cambogia) viljade ekstrakt (hüdroksü-sidrunhappe HCA allikas), orgaaniline kroom.

Slim coffee on toidulisand, mis on mõeldud kasutamiseks täiskasvanuile, kes soovivad kehakaalu langetada, Soovitatakse kasutada joogina, mis soodustab seedetegevust. Preparaat on täiendavalt rikastatud taimsete ekstraktidega, mis sisaldavad ainevahetusprotsesse soodustavaid aineid: rohelise kohvi ekstrakt aitab vabaneda liigsetest kilogrammidest, rohelise tee ekstrakt parandab ainevahetust, kambodža gartsiinia kergendab kontrolli söögiisu üle, aeglustades rasvade sünteesi süsivesikutest ja valkudest ning koos sellega aeglustab rasvade moodustamist. Guaraana-pauliinia ekstrakt toimib virgutavalt, vähendab näljatunnet, kroom toimib soodsalt ainevahetusprotsessidele. 100 g pulbrit sisaldab keskmiselt 1495 kJ (352 kcal), valku 4.3 g, rasvu 0.3 g, omastatavaid süsivesikuid 83 g, tselluloosi 6.3 g, kofeiini 0.76 g.

Kl 9:45 võtsin ma oma meelisjogurtid Activia kirsi ja maasikaga, kokku pool kilo. Peaks tegelikult millalgi uurima, kas seda toodet on võimalik minusugusel õgardil ka ühe portsjoni kaupa manustada (pool kilo on neli topsikut).


Kella ühe paiku päeval üritasin valmistada oma uuel supermahlapressil supermahla, kasutades selleks küüslauku, sibulat, kapsast, kaalikat, punapeeti ja õuna. Kõige intensiivsema mulje jätsid küüslauk aroomilt ja maitselt ning peet värvuselt. See 380 g mahla sai tõesti kaunis tüse ja kange.

Suurmaks probleemiks osutus aga selle riivimoodi riistapuu puhastamine jäänustest. Kõige lihtsam oli see jätta Drosophilatele pureda. Kogu seda sodi, mis sinna siseseintele tekkis, saaks kätte üksnes pärast aparaadi põhjalikku lahtilammutamist. Võimalik, et tootja oligi arvestanud, et see aparaat on ühekordseks kasutamiseks.


Sel päeval mitte just nii tublisti ja sageli söönuna oli mul kaunis keerukas ära öelda viilust saiakesest, mida Karin koosolekul pakkus. Toitmine on tema korraldatud koosolekute leivanumber! Sõin ära ühe korbitüki ja kaks kringlitükki. Siis aga valdasid mind ilmama tungivad gaasid, mistõttu ma olin sunnitud tähtsalt nõupidamiselt ennetähtaegselt lahkuma.


Pärast koosolekut, kodus, võtsin pruukida kaks tomatit (250 g) ja isa saia (180 g) ning Vinku viinerit ketshupiga (300 g). See juhtuhtus pärast kaheksat.


Õhtul jõin veel ühe Slim kohvi (asetades suure tassi kohta 4 teelusikatäit puru) ning enne südaööd jõin umbes 700 ml Rasa Premium virsikuvett. Päev sellega aga veel ei lõppenud...


Nagu jooniseltki näha, käib selle Slimi märkimine mul siin punakalt violetsesse ruutu. Kas sellest ka muud kasu on kui et öö eel vererõhu tõusu vähendada, selgub ehk hiljem.

6 kommentaari:

propsis ütles ...

Juhusurfar, kes peaks siia esmakordselt sattuma, võib praegu nähaoleva põhjal teha järelduse, et see on üks õige omapära(kuli)ne blogi! :P

kass27 ütles ...

Juhusurfar ei tohiks siia teps mitte sattuda :P Vaid 2 tülikat tolgust saavad loa iriseda :D

webxan ütles ...

Kolm on neid, kel luba lugeda. Lisaks veel kirjutaja ise.

Kuskil ma ka kirjutasin, et kavatsen seda pärakulisust muudegi seledega illustreerida ning aja leidudes paar sõnagi juurde poetada.

Aga vat pidevalt see KIIRUS!

propsis ütles ...

Nonäe - jõudsimegi ära oodata nii pildi- kui tekstiseled! :)

Käesolevast kirjutisest sooviksin välja tuua kolm märkimisväärset aspekti:

1) koletu küüslaugu-peedi segumahl, mis minu maitsmismeele paariks nädalaks rivist välja lööks;

2) mure webxani mahlamasina pärast, mis olnuks kavalam siiki kohe märjalt läbi solistada (ehkki võiks ju eeldada, et see käib kuidagi elegantselt lahti ka;

3) et neid imepäraseid toidulisandeid ikka jagub igas hinnaklassis ja vormis (isegi webxani-sugusele persoonile nii pasliku kohvina).

propsis ütles ...
Autor on selle kommentaari eemaldanud.
webxan ütles ...

Igatahes on tänaseks taas kogunenud mõnedki päevakesed kirjapanemata muljeid.

Küüslaugumahl oli kosutav, tervendav ja ergutav.

Masina pesemine kuulub peaaegu koristamise valda, koristamine pole aga mu tugevamaid külgi. Küll ma selle millalgi lahti kangutan.

Pole mul olemas seesugust kohta, kus asju loputada, kartmata samas, et kanalisatsioonitoru ei ummistuks.