9. sept 2008

7. september

Pärast südaööd asusin hävitama ploome, mille Jaanus mulle heast südamest turult ostnud oli, lootuses, et sellest mu seedeaktiivsusele tulu tõuseb. Põhimõtteliselt sõin üksi kogu selle umbes kilose koguse ära. Kuigi maitsvad need ei olnud, liiga hapukad. Marge aitas vaid sümboolselt. Poole ühe paiku öösel sõin ära tuunikalasalati, millest pilt on eelmises sissekandes.

Hommik algas mul pärast sügavat und. Minu magamise tunnistajaks oli Marge, kes üritas ka sõba silmale saada, trotsides mu plärisevaid häälitsusi. Tõsi, magamise ajal olen ma teadvuseta olekus ega tea ise sellest norskamisest vähimatki. Seoses "külalisega" oma numbritoas tuli mul välja lülitada öiste istungite süsteem.

Valitud hommikusöökEineks valisin kolm sooja viinerit, kuiva viineripiruka eelmise päeva kohvipausist, mõned viilud juustu, kurki, tomatit. Kartul, keedumuna ja heeringas veel lisaks. Igati mitmekülgne.

Tarkuse vett jõin ma ohtrasti, kuna sponsoriks olnud A le Coq oli seda lahkesti jaganud. Mitte et mulle rohkem gaseeritud vesi rohkem ei meeldinuks.

Tarkuse vesi on müügil pooleliitristes pudelites koodiga 4740098016649. See on välja töötatud koostöös Tartu Ülikooliga ning Dima andmetel on selle juures oma osa olnud ka mu endisel kolleegil Urmas Kokassaarel. See Aura Plus kergelt gaseertud vesi sisaldab L-teaniini ja kaaliumtsitraati. Koostis: vesi, süsihappegaas (0.4%), kaaliumtsitraat (0.056%), L-teaniin (0.002%). 100 ml vett sisaldavat keskmiselt 0.1 kcal (0.3 kJ) energiat, 20 mg kaaliumi ja 2 mg L-teaniini.

Seekordse lõuna jagasime Margega kenasti ära, nii et tema sai supiosa ja mina selle toekama. Ikka vastavalt sööja algmassile ja -mahukusele. Mina aga mahutan endasse umbes samapalju kui veniv kummikott.

KooreklopsKooreklops kartulipüreega oli väga maitsev. Eriti hästi sobis selle roa juurde porgandisalat. Kurgid ja tomatid olid kenaks garneeringuks sätitud.

SidrunikissellLõuna lõppes magustoiduga, milleks oli kohupiim sidrunikisselliga. Samuti meeldiv ja mitte eriti magus.

Joomised, mis graafikus helesinistena märgitud, puudutavad taas Tarkuse vett. Oma taksojuhi ja fotograafi ametis liikusin palju ringi. Kuigi mind hämmastas hr Aivar Halleri üliosav sõnakasutus loengu pidamisel, tema jõuliselt mõjus sõnum ning asjaolu, et ta ei omanud koolitajana kõrgharidustki, tuli mul vahepeal ringi liikuda. Eelkõige vihastasid mind mõned tema ettekande nüansid, millest ma ilmselt võtan sõna teises blogis. Kuid lisaks sellele tuli mul ka Anastassia bussijaama transportida.

Kohvipaus
Enne koolituse lõppu, kella kuue paiku, sain osa kohvist ja singisaiakesest, mille Marge mulle kenasti kõrvale oli pannud ja mida ma siis hr Halleri loengut pisteliselt kuulates nosisin.


Samal astronoomilisel kuupäeval ma rohkem ei söönud, ehkki päev veel sellega ei lõppenud.

10 kommentaari:

kass27 ütles ...

Ploomid olid minu jaoks mitte hapukad, vaid suisa mõrud ehk pooltoored.
Magamise tunnistajaks ma võisin olla, kuid sõba silmale saada ma ei üritanud :P Ma ka magasin. Olen harjunud oma und jagama ning ei pannud pahaks kaks korda öö jooksul norskajale füüsilist noomitust teha :D Plärisevad häälitsused kord valjenesid, kord vaibusid. Õige valju plärina ajal ma suvatsesin reageerida ja pläristaja korrale kutsuda.
Kõik senised hädaldamised, et La webxan ei suuda uinuda, on lihtsalt jama :P Seekord piisas paarist minutist, et nurrmootor tööle panna. Vaevalt nonde öiste istungite järelegi vajadust oli sellise pika ja pideva teadvusetu oleku jooskul.

webxan ütles ...

Mida aga provvad soovivad arvata :P

Igatahes mina ei ole nõus tulevikus laskma end öö läbi klohmida!

kass27 ütles ...

Mina ka pole nõus, et mind kõigepealt takistatakse lahkumast ja siis meelitatakse tuppa ning lõpuks nurisetakse minu vastuhaku üle :P

webxan ütles ...

No kes see kurat küll ometi lahkumist takistas?

Kes tuppa meelitas?
Ja just lausa MEELITAS?

kass27 ütles ...

Kes kurat see hilja õhtul enam ühest äärelinnast bussiga teise äärelinna sõitma pidi hakkama??? Turvalisem oli paigale jääda kui hulkuma minna :D

webxan ütles ...

Aga see meelitamise asi?
Loomulikult ei saatnud ma inimest minema, kui ta end mu juures mõnusalt sisse seadis. Eriti veel, kui järgmisel hommikul tuleb samast kohast jätkata...

Kuid mingit meelitamist küll ei olnud.

webxan ütles ...

Aga see meelitamise asi?
Loomulikult ei saatnud ma inimest minema, kui ta end mu juures mõnusalt sisse seadis. Eriti veel, kui järgmisel hommikul tuleb samast kohast jätkata...

Kuid mingit meelitamist küll ei olnud.

kass27 ütles ...

No eks minul oli ikka valvas silm kogu aeg peal kui ma liikusin. La webxanil olid silmad ka selja taga :)

propsis ütles ...

Oi, mis särtsakas voodi- ja sõnalahing! :D

webxan ütles ...

Ega jah, kord ikka La kass all ja mina peal, siis jälle vastupidi...

Olgu lisatud, et voodeid oli ruumis siiski kaks.