
Magasin neli tundi. Tänu suurele söömisele eelmisel päeval kaalusin taas ligi 90 kilo, mis on kui neetud number. Kohvid ja rohud on kenasti tabelis näha. Poole 11 paiku sõin suures kaania-lootuses ära kolm banaani, vähemasti 300 grammi. Et selg liiga tugevasti ei valutanud, võtsin kl 11 ühe paracetamoli.
Ühikasse ei tahtnud noored minna, kuna seal pidi olema suur töö ootel: uutele kadettidele kaardide jaotamine. Kui nood aga kusagilt võsast tulid, kutsusin endise kolleegi Ülari enda juurde ning soovitasin talle tema kaarti ulatades sellest teistelegi pajatada. Kogu see suur töö oli mul umbes 5 minutiga tehtud. Tõsi, ma panin need umbes 25 pildi ja nimega magnetkaarti eelnevalt tähestikulisse järjekorda. Kadettidel olid aga perekonnanimesildid vormikuuele õmmeldud, nii et mul oli kaart näpu vahel veel enne, kui nad oma nimegi jõudsid öelda. Kõige tülikam oli ehk kirjutusvahendi jagamine allkirja andmiseks.
Siis ma proovisin suitsetada mentoolivaba sigaretti Corner ning pean väitma, et see maitses küll kui sõtkutud sõnnik. Aga seedetegevusele ei mõjunud see vähimalgi määral. Ma ei tea, kas siin on mingi seos autosugestsiooniga, kuid mulle on jäänud mulje, et mentooliga sigaret soosib mu istungeid. Pakitsev täiskõhutunne on aga ebameeldiv ning seoses preparaadiga ei manustanud ma ka lahtistit.
Pärast kahte sõin ära mõned Conferencia pirnid. Õigemini oli neid pirne kokku kolm, kole pirakad, kogumassiga 712 grammi. Ja esimese sõingi kl 14:15. Kaania-efekti ei järgnenud.
Ilm kiskus vihmaseks ja selg hakkas valutama. Neelasin ka ibuprofeeni. Õues tibutas iga mõne aja tagant vihma, kella poole nelja paiku viskas isegi paar rahetera.


Kl 15:45 tegin Mivina loomalihamaitselise kartulipüree, lootuses, et loomalihasisaldus oli selles mikroskoopiline. Kuid see sai liiga vedel ning ma ei suutnud oma näljatunnet leevendada. Nii ma siis võtsin kl 18:15 veel ka Rolltoni nuudliroa. Pool üheksa sõin teise suure pirni (umbes 240 g). Pirnidest oli suur kasu gaasimajanduse edendamisel. Igatahes et kaaniat ei ilmnenud ning preparaadi kuur lõppema hakkas, manustasin enne kümmet portsu lahtisteid, mis graafikul on kujutatud B tähtedena oranžil taustal.
Pärast tablettide võtmist jõin VivaFreshi sidruni-laimimaitselist vett.


Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar