
Tegelikult ma magasin kella 23:15st kuni 1:45 ehk kaks ja pool tundi ega suuda ära imestada oma lohakust, et ma polnud seda oma graafikusse märkinud. Et aga preparaadikuur nüüd möödas oli, võtsin pärast 2 Snack'n'Drive vorstikesed (85 g) ja näsisin mõnuga ära. Midagi soolast ja tahedat vahelduseks.

Kell 5 võtsin teise Rollton toote, sedapuhku kananuudlid (pilt eelmise sissekande juures). Õues oli läinud jahedaks, kl 6 paiku oli kolm ja pool kraadi sooja vaid. Öises uudiste korduse saates kõneldi reivil kinninabitud noortest. Selgus, et suurim noos saadi siiski pärast 20, kui too tänavajämm Näituste majja kolis. Olla tabatud 58 narkojoobes isikut ning 41 alkoholijoobes alaealist. See on teema, millest tasuks mõnes teises blogis mõtteid vahetada. Igatahes masendav.
Seekordne oli eriskummaline päev selle poolest, et esimest korda 40 viimase aasta jooksul ei puudutanud 1. september kui kooli algus mind mitte ühegi servaga. Isegi kojusõit läks libedalt, kuna politseinikud olid kas ülekäigukohas lahkunud või polnud neid seal olnudki, kuna endisest Puškini Gümnaasimist oli sel aastal saanud Täiskasvanute Gümnaasium. Sellele asutuselegi positiivne, kuna minu teada pole neil varem Tartus oma hoonet olnudki.

Kuid kl 11:30 viskusin ma selga sirutama ja jäin kuni poole kolmeni magama. Rammestust soosis ka eelnevalt manustatud rikkalik eine, mis koosnes vinegretist (326 g), kolmest TERE dr Helluse tooteid (3 korda 150 g)

Õhtul sõin soolaheeringa-suupiste (326 g) ning kodujuustu murakamoosiga (200 g). Vahetult enne südaööd jõin sidrunimaitselist Värskat.

Kuid oma uut (ja mitte odavat) köögikaalu lähemalt uurides selgus, et see petab julmalt ± 20 grammi. Vanasti oli kõiki kaupu mõnus vene praagiks pilgata. Nüüd ei oskagi enam öelda, kust see praak pärineb. Pakendi järgi otsustades olevat see kaal valmistatud Tšehhi Vabariigis.

Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar