Öö kestis ligi kuus tundi, kui ööks defineerida uneaega. Poole päeva pealt alustasin oma käesoleva blogi kokkuvõtmisega. Eriti aga varem lubatud lünkade täitmisega.
Kuid siiski tegelesin ka AHHAA albumitega, mille erinev katsetamine kestis kl 18st õhtul kuni neljani hommikul. Poole kahe paiku manustasin suitsusardelli musta leivaga ja peedi-küüslaugusalatit (284 g). Kell 17 aga võtsin Rimi porgandi-pähklisalati (198 g), mille koostises olid porgand (85%), metspähkel (10%), õlikaste (rapsiõli. äädikas, sool, suhkur). Soola mitte üle 2%.
Kl 20:15 võtsin mõned õunad ja pirni, mis Marge mulle mitmetest aedadest kokku noppis.
Oma graafikumajanduse lõpuks sõin ära ligi kilo piimatooteid. Täpsemalt, kaks 150-grammilist Zott Jogobella virsikujogurtit ning kolm erinevat funktsionaalset desserti (maasika, ananassi, kirsi), igaüks suure, uhke ja punase f tähega ning 190 grammi.
Astronoomiline päev sai läbi, ent mul jäi veel viimane kaunis kange kohv lõpetamata.

2 kommentaari:
Sedalaadi stressavad pidurdused ja jõulised järelespurdid on iseloomustanud käesoleva blogi tegevust läbi paari viimase kuu. Lootkem, et edaspidi saavutab see blogi mõnusa stabiilsuse, mis ei tähenda samas ranget regulaarsust.
Ma arvan, et kuuldused stressist või isegi stressamisest on ilmne liialdus.
Postita kommentaar