Arvasin tol päeval, et seekordne sissekanne jääb viimaseks sedavõrd nüansikaks ülevaateks. Mitte et ma nüüd, saanud vastavast "projektist" innustust, enda jälgimise sootuks sinnapaika jätaksin. Silmanurgast ehk ikka. Kuid ilmselt hoopis uutel alustel ning nii, et mu vähestel lugejatel ka huvitavam oleks.
Siia pidanuks tulema öö kirjeldamine, toidu- ja joogikorrad jms. Kõige olulisem siinjuures oli "KIIRUS!" Enne oli vaja teha kõik kiireloomulised tööd, milliseid seisis plaanis terve rida.
Esimesed kolm lõiku olidki sisse kantud õigel päeval, 22. septembril, täienduste tegemisele kulus aga kogu 30. septembri õhtupoolik ja öö.
Nagu eespool mainitud, sõin pärast 1 öösel oma kuus viinerit, vahetult pärast südaööd aga kaks umbes 100-grammist pirni.
Seejärel võtsin põõnata ja tegin seda pisikese pausiga umbes 8 tundi. Hommikune mass polnud ikka alla 87 kg, justkui see olekski mul mingi etalon.
Töötegemise käigus unustasin sootuks taas oma Lacipili neelata ning tegin end võlast vabaks alles kell kolm. Kella kuue paiku kohtusin Margega. Ühtlasi tegime Margoga õppesõitu.
Autojuht viis meid Marge soovil Telemasti alla 16 Kannu baari, kus ma võtsin suure viinamarjamahla ning poissmeheeine.
Magustoiduna oli neil pakkuda vaid jäätist, mille me ka võtsime. Lauast tõustes oli taas põhjust ägiseda. Kuid järgmisel päeval ootasid meid suured teod!

3 kommentaari:
Olen käesoleva projekti algusest (täpsemini selle minu jaoks avalikuks tegemisest) alates olnud veendunud, et nii põhjalik füsioloogia jälgimine ja kirjeldamine ei ole kõige ratsionaalsem viis aja kasutamiseks. 309-le kulunud aja jooksul võinuks webxan näiteks nautida väärt kinofilme või hoopiski sepistada huvitavaid ühiskondlik-filosofilisi blogistusi Torinatesse. Seetõttu ei saa ma ka siiralt kurvastada, et põhjalikud toitumis-eritamisülevaated otsa saavad. Samas jään webxanilt ikka ootama eksistentsi primaartasandist kõrgemale püüdlevaid kirjatöid!
Eksistentsi primaartasanditest saabki kõik alguse. Kuid keegi ei saa väita, et seesugune sisikonnas surkimine poleks siiski olnud omanäoline vaheldus.
Veel käesoleva nädala jooksul lõpevad ära need detailid. Alates tänasest (30.09) ei lisndu enam ainustki pisidetaili.
Ja et kogu see blogi sai ellu kutsutud ühe preparaadi katsetamiseks ning et kogu see katsetus on möödas, siis on jäänud veel vaid katse tulemused kokku võtta.
Ok. :)
Postita kommentaar