9. sept 2008

Cinamon

CoffeeIn kohv kohupiimakoogiga Vähe sellest, et ma veel ka pärast südaööd joomist jätkasin, juues ära veel umbes 300 ml vett, vaid ma manustasin veel ka 250 g maasika Activiat.

Öö oli väga rahulik ja sisaldas endas ilmama pika uneaja, kokku ligi 8 tundi. Hommikul jäi üksnes imestada, kuidas üks Pi + R3V suutsid mu massi langetada 88.8 kilole.

Tegelikult on need kohvikorrad kaunis tinglikud. Näiteks on graafiliselt kujutatud, et võtsin kl 8:45 suure kohvi. Seda ma ju jõin tegelikult kuni kella 11-ni, mil tegin teise samasuure, ent jõudsin võtta vaid paar lonksu, kui pidin juba minema, kuna olin Jaanusega kokku leppinud kinokülastuse, enne seda aga käisin Lõunakeskuses toiduvärvi otsimas ja piima ostmas, kus jõin omakorda kohvi ja sõin kohupiimakoogi (esipilt). Seega, kl 11:15 valmistatud kohvist jõin tegelikult viimase lonksu alles kell 21. Ja selline tendents on nende kohvidega alati olnud.

Vitamiinisalat Kl 13 paiku sõin 300 g vitamiinisalatit ja 85 g Karumsi kakaoga kohupiimakreemi.

Karums kohupiimakreem kakaoga Kohupiimakreem kakaoga – KARUMS, tootekood 4750050320059. 85 g. Koostis: kohupiimapasta 28%, piim, suhkur, kakaopulber 1.6%, vadakupulber, paksendaja E466, želatiin, lõhna- ja maitseained, vesi. 100 g toodet sisaldab keskmiselt 153 kcal (640 kJ): valke 6.4 g, rasvu 6.0 g, süsivesikuid 16.2 g.

Enne seansi algust, oodates Jaanust, istusin raamatupoe kohvikus Cookbook ning hellitasin end ühe kohviga. Kohupiimakook, mida ma oleksin meeleldi ka võtnud, olla otsa saanud.

Kohv Cookbookis See müüjatari poolt kiidetud kohv nüüd nii kole hea küll ei olnud, üksnes alustass oli omapärane nagu ka kogu kohviku interjöör. Mõtlesin vaid sellele, et kui kellelgi peaks kohv või mõni muu vedelik ümber minema, siis saaksid lauaõnarustesse klaasi alla peidetud lahtipööratud retseptiraamatud kindlasti kahjustada.

Jaanus saabus täpselt seansi alguseks ning me vaatasime ära uue osa Salatoimikutest. Filmi kommenteerimine pole selle blogi eesmärk. Pärast filmi aga otsustasime võtta õhtueine (lõuna?) sealsamas, Il Patios. Ma valisin tomatimahla ja pastaroa ning maiuseks jäätise.

IlPatio pastaroog Pastaroog oli hästi maitsev, eriti tänu seenekastmele ja mozzarella juustule. Uskumatu, mida kõike endistest makaronidest teha saab!

Jäätis IlPatio moodi Jäätis ei olnud mitte üksnes kaunis, vaid ka maitsev. Samas, ma eelistaksin jäätisena pigem rasvasemat (kooresemat) ollust, mitte külmutatud piima.

Pärast päevaseiklusi ja maitsvaid eineid ei jäänud minu kere ikka veel rahule. Enne kümmet võtsin veel ühe Slim kohvi ning 22:20 sõin 400 g riisiputru, mida soovitatakse kasutada soojendatult. Mulle aga meeldis see ka külmana.

Aasa riisipuder aprikoosidega – Kauno pienas, tootekood 4770265048043. 200 g. 6% rasvasus. Koostis: piim, rõõsk koor, vesi, 12% aprikoosilisandit (suhkur, aprikoosid, tahkestusained: modifitseeritud tärklis, pektiin, lõhnaained, värvaine E160, happesust reguleeriv aine E331), 9.6% riisi, suhkur, kooritud piima pulber, paksendajad: E410, karageniin, sool, vanilliin. Segu sisaldab 3.6% aprikoose. Keskmine toiteväärtus 681 kJ ehk 165 kcal, valke 3.4 g, süsivesikuid 24.3 g, rasvu 6.0 g. Soovitatakse soojendada mikrolaineahjus 1.5 min.

Aasa mannapuder metsmaasikatega – Kauno pienas, tootekood 4770265048067. 200 g. 6% rasvasus. Koostis: piim, vesi, rõõsk koor, 12% metsmaasikalisandit (suhkur, maasikad, metsmaasikad, tahkestusained: modifitseeritud tärklis, pektiin, happesust reguleeriv aine E331, lõhnaained, värvaine E120), 7% manna (nisust), suhkur, kooritud piima pulber, paksendajad: E410, karageniin, sool, vanilliin. Segu sisaldab 0,48% metsmaasikaid. Keskmine toiteväärtus 640 kJ ehk 152 kcal, valke 3.2 g, süsivesikuid 21.4 g, rasvu 6.0 g. Soovitatakse soojendada mikrolaineahjus 1.5 min.

Tulemus oli ette ennustatav. Igatahes võtsin ma Sõprade (Kanal 2 seriaal) kõrvale veel nakitseda 6 juppi pereviinerit, kaalunud enne seda peaaegu 91 kilo.

3 kommentaari:

propsis ütles ...

Selle loo puhul jääb mul üle vaid nõustuda webxaniga, et Il Patios võetud pastaroog oli tõesti maitsev (ehkki saadaolnud pastaroogadest odavaim). Lisaksin veel, et šokolaadi-jäätisekokteil oli samuti päris hea, ehkki põhjas leidus liiga palju jääkristalle. Teeninduse osas on koht esimese kogemuse põhjal küll kiidetav. Igatahes tasub seda veelgi külastada ning ka teisi pastaroogi & pitsasid mekkida.

webxan ütles ...

Ega siis jäägi meil muud üle kui see Il Patio ja teisedki pastarestoranid ükshaaval ette võtta.

Meist oleks eriliselt kejnaalne end eelnevalt nillida mingi toimetuse juurde tööle, kes siis muljed ka lehe- või ajakirja veergudel ära trükiks, selle eest kopsaka honorari maksaks ning tagatipuks veel ka kulutused toidule ja jookidele kompenseeriks nagu ka takso- või kütusekulu.

propsis ütles ...

Pole paha plaan :)