Hiigelpikka und katkestas vaid paar istungit. Üldjoontes põõnutasin kokku ligi 9 tundi.
Päev läbi tegin ilmselt mindagi konstruktiivset, kui mul isegi kohvitamiseks aega õieti polnud. Pärast nii pikka und ning puhkust oleks võinud vähemasti kõht tühjaks minna, ometi ma ka ei söönud enne kui alles poole üheksa paiku õhtul.
Päeva eineks oli kala valges marinaadis, mida kirjade kohasel pidanuks olema 316 g, marinaadita oli aga vaid 220 g. Selle toote kasuosa on vaid 43%, mida peaks silmas pidama, kui seda 85 kr/kg maksvat kaupa ostma minna. Analoogselt selgus eelmisel päeval kanakoiva kasuosa, kus 170-grammisest koivast oli söödav osa vaid 110 g (mis on koguni 65%). Lisaks kalale manustasin 264 g Selveri rohelist salatit ja 80 g saia.
Roheline salat – Selveri Köök – Koostis: krabimaitseline nuudel (surumi: kalaliha 36%, stabilisaator E452, vesi, nisutärklis, suhkur, lõhna- ja maitseaine, sool max 1.7%, munavalge, toiduvärv E120, E160C), kurk, majonees (taimne õli, vesi, suhkur, sool max 1.2%, lõssipulber, sinepipulber, modifitseeritud maisitärklis, munapulber, paksendaja E412, happesuse regulaator E260, säilitusaine E211, söögisooda), külmutatud hernes, porrulauk, till, sool max 1.4%.
Tõsi on ka see, et samal (kuigi uuel astronoomilisel) päeval sõin ma veel pisut. Viimasel ajal oli saanud reegliks korra või paar ööpäevas manustada 3 Bicasodyli tabletti. Sellest tuleb hiljem lähemalt juttu.

2 kommentaari:
Kas ma saan õigesti aru, et neid tablette on manustatud 3 tk korraga? See nüüd küll ei vasta pakendi infolehe ettekirjutustele!
9-tunnine uni on samas igati optimaalne ja lähedane populatsiooni keskmisele, nii et muretsemiseks pole vähimatki põhjust! :)
Kui silmas pidada, et pakendi infolehest oli juttu juba 1. oktoobril, siinne kommentaar on aga lisatud 4. oktoobtil, siis võib seesugust apsakat õigustada ehk vaid sellega, et kommenteerija luges sissekandeid nende õiges järjekorras, ega rutanud "ajast" ette...
Postita kommentaar