30. sept 2008

Joon alla

Tegelikult on lood sellised, et alates 18.09 kuni 29.09 tehtud märkmeid märkmikust tabelisse toksides, tabeleid piltideks tehes, pilte blogisse laadides, seejärel õigeid pilte valides, muutes (vähendades) ning heisates kulutasin kokku 7 tundi!

See on kolossaalne aeg, eriti kui veel arvestada seda, et palju targemat (ja tasuvamatki) on teha. Kindlasti olen ma selle blogiga pisut üle pingutanud, mistõttu ei ole mul tulevikus plaanis enam nii detailne olla. Ka ei hakka ma iga üksikut kohvitassi pildistama ega manustatavaid koguseid grammides mõõtma. Tore see oli, kuid vaid selle hetkeni, mil sellest veel tulu oli.

Pealegi pole need 7 tundi ju veel kõik. Iga seesugune sissekanne vajab siiski ka sõnalist selgitust lisaks. Kui tahta korralik olla. Võimalik, et ma ajapikku need lümgad ka täidan.

Tundub, et rääkimata on veel kolme oranzil taustal B tähe sisu ning kogu 309 tulemus. Ka on plaanis veel teha plaane ja seada sihte.

Nagu teksti sisust paistab, on seekordne kanne olevikus, mis peaks viitama ka asjaolule, et see tehakse kande hetkel, mitte aga restaureeritult märkmikusse sirgeldatud tähistest.

Olgu kuidas on, aga hetkel pole blogi veel lõpetatud. Ka pole ma hetkel veel lugenud vahepeal lisandunud sissekandeid.

3 kommentaari:

propsis ütles ...

Meeldiv tõdeda, et webxan on asjaolusid kainelt reflekteerinud ning plaanib edaspidi oma kogemusi ja kirjakunsti meile serveerida kontsentreeritumal moel. :)

webxan ütles ...

Peaaegu tahaks kiljatada: ANDKE MULLE ANDEKS, et teil on tulnud seda PASKA lugeda!

No tegelikult ei olnud see ju üldsegi kohustuslik!

propsis ütles ...

Rahu, ainult rahu - iga asi on millekski hea! Ja loomulikult lugesime seda vabatahtlikult. :)