
Alanud päeva lõpuni jäi neli tundi. Poole kahe paiku sõin taas 6 viinerit. Siiski on kõige meeldivamad lahtised viinerid, kuna noid on meeldiv kilest välja urgitseda. See on samamõnus kui sifkade närimine. Kui keegi pakuks mulle kausitäit kooritud päevalilleseemneid, siis ma loobuksin, kuid meeldivalt röstitud ja korralikult soolatud sifkad meeldivad mulle küll.
Aga tunnikese enne uinumist sõin veel veidi marineeritud kurki (60 g). Siis norskasin viis ja pool tundi jutti. Hommikune kehamass oli tänu uinumiseelsetele istungitele rekordiliselt madal, moodustades KMI = 29.09. Mitte et tulemus rahuldav olnuks.
Ennelõuna möödus taas mingit tööd nokitsedes. Kuid füsioloogilisse päevikusse sobib pigem fakt, et varasema kord-nädalas-iste asemel on neid nüüd umbes 15-16 korda rohkem. Ja seda eelkõige tänu Bicasodylile.
Aga kella poole kahe paiku võtsin ette suure eine, mis koosnes Oskari seasüldist (300 g), kangest sinepist ja vinegretist (276 g). Magustoiduks oli kolmekordne kogus (3 korda 150 g) Jogobella jogurtit: virsiku-, maasika- ja kirsijogurtid. Jogobella suur pluss on see, et sisaldab suuri viljatükke.

Seesuguse komplekti juurde sobib veidi leiba või saia ka nakitseda. Selle süldi suureks plussiks oli see, et ta ei sisaldanud kamaraid ega rasvaseid lihatükke. Kohati võinuks selle nimetuseks olla ka liha tarrendis. Ilmselt maitseained (eelkõige loorber) teevad sellest süldi.

Kl 18:15 sõin veidi marineeritud kurki, 19:30 ühe pirnikese ning kl 20:30 7 viinerit koos kapsa-porgandisalatiga (232 g) ja paar kääru saia. Enne 23 tõin veel oma Slim coffee lagedale ning saavutasin lõpuks kaalu 88.8 kg.

Kuid Jogobella on võrrelduna Activiaga ikka märksa vedelam. Igatahes ei usu, et see, 17. septembri Jogobella mul sellegi poolest viimaseks jääb.

9 kommentaari:
3...4 istet päevas pole samas jälle teistpidi päris "loomulik lugu" (nagu ütleks mu eakas korteriperenaine). Mis puutub sihvkade krõhvitsemisse (ja seemnekestade laialisülgamisse), siis see on komme, mida mul venelaste puhul kole raske mõista on. Inimene pole tuvi!
Inimene pole vasikas ka, aga näe... mõned rüüpavad piima nagu vasikad!
Piimavasikad ei vaevle kõhukinnisuse käes. Seega ignoreerime edasi vastuvaidlematuid väiteid ja viriseme oma hädade üle :D
Kassi kolmas lemmiksõna: virisema!
Piimajoodikud ahju!
Virisemine peaks olema üsna saranane sõnaga torisemine :D
Mis ahju? Ise lasid oma elamise seest ahju välja lõhkuda :P :P :P
Torisemine ja irisemine ning virisemine ja sisisemine on igaüks täiesti omamoodi tähendusega nagu ka kaerahelves ja lumeräitsakas!
Kuidas liigituks siis näiteks kass27 viimane imestumus? ;)
Kui on olemas küsimus, siis VÕIKS OLLA ka vastus. Kass27 ei esitanud küsimust ega eeldanud ka vastust.
Imestumus, nagu öeldud, klassifitseeruks lõõpimiste hulka.
Muide, ega see La kass nüüd sihuke siug ka pole, et oleks minu matsakasse ahju ära mahtunud!
Postita kommentaar