29. sept 2008

ELO ise

27. septembril toimus ELO. Muidugi võiks ka sellest omaette loo kirjutada, ent jäägu see juhatuse listi siseseks asjaks. Kusjuures selle ELO puhul ei pea ma silmas Eesti lasteorganisatsiooni.

Magama sain küll alles 2, kuna piltidega sehkendamist jagus kauemaks. Muidugi ei saanud ma sellega veel valmis. Aga lihtsalt uni tuli. Veel enne uinumist sõin ma südaööl paar viinerit, seejärel aga fa kirsidesserdi (190 g) ning kodujuustu murakamoosiga (200 g). Pool tundi enne uinumist algas saade, mille kõrvale oli mul kujunenud rumal komme süüa viinereid, seekord neli.

Kohe pärast ärkamist veel enne seitset võtsin kohvi ning, arvestades võimaluste nappusega, kinnitasin käsivarrele Nicorette plaastri. Algas minu jaoks tavalsest märksa rahulikum olümpiaadipäev.

Kella 14 paiku saadeti mind kohvile, mille kõrvale krõbistasin ka mõned küpsised. Süüa aga anti alles pärast seda, kui töö tehtud. Toidu saatis meile Kotka Kelder, selleks oli kartul kana ja hautatud köögiviljaga, juures veidi porgandisalatit.

Magustoiduks oli ülivedel maasikamaitseline kohupiimakreem. Jõin juurde tilga mahla.

Ehkki Karin oleks hea meelega korraldanud veel olümpiaadijärgse koosoleku, näpistas mind ammu suur soov koju minna. Sõin küll ka kaks lihapirukat ja jõin juurde Fantat.

Kui ma aga koju jõudsin, siis oleksin justkui päev läbi nälginud. Võimalik, et suure isu tekitas liialt vähene suitsetamine. Käisime ju spetsiaalselt RIMIs toidujahil. Enne 21 sõin heeringaroa (305 g), milles lisaks heeringale hapukoor, sibul, kartul ja muna. Lisaks Rimi kohupiimavahu (122 g), mis polnud üldsegi kehvem kui masstoodangus toodetud samalaadsed tooted.

Aga seegi polnud veel kõik! Kl 21:30 sõin ära väga maitsvad Selveri mulgikapsad (370 g) saiaga. Ja magama läksin vähem kui tund pärast südaööd.

3 kommentaari:

propsis ütles ...

Pisitäpsustusena: Karin korraldaski olümpiaadijärgse koosolek-pirukasöömise. Lihtsalt meie punt ignoreeris seda. Ma siiski rabasin värsket õhku hingama rutanud webxanile järele tõtates kiiruga mõne piruka kaasa.

webxan ütles ...

La webxan on vist juba ammu tõestanud, et ei lase end pirukaga ära osta!

kass27 ütles ...

Seejuures pani La webxanile mõeldud piruka pintslisse hoopis La kass :)